Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szüles után meddig lehet a...

Szüles után meddig lehet a gyereket és a szülést ürügyként, kifogásként használni arra, hogy valaki elhízott?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem eszembe sem jutna mást emiatt kritizálni, de magamnak azt mondanám, hogy amikor már nem szoptatok, onnantól már tényleg ideje összeszednem magam.
2021. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért kellene ürügy? Nyugodtan elhízhat valaki szülés nélkül is. Ha nem így lenne, akkor hogy lehetne ennyi dagadt pasi?
2021. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Semeddig. A terhesség, szülés nem velejárója a túlsúlynak. Nem kell kettő helyett enni.
2021. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Egy percig sem. Senki nem azért hízik el, mert terhes és szült. Azért, mert lusta, nem mozog, és sokat eszik. Azért, mert valakinek lett egy gyereke, még nem állt meg az élet.
2021. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki addig használja ürügyként, amíg akarja. Én a szoptatás végéig hagytam magamnak időt (kb. 8 kiló felesleg van rajtam).
2021. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, hogy én nem szültem, de terhesség alatt sajnos akkor is el lehet hízni, ha nem éppen kettő helyett eszik. A terhesség maga is egy inzulinrezisztens állapot, és aki hajlamos rá, az akár diéta mellett is hízhat a hormonok miatt. Van, aki pont, hogy szülés után a hormonok miatt hizik el, hiába figyel az étkezésére.
2021. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

ha rolad van szo, akkor ha ugy erzed hogy fogyni szeretnel, kezd el kocogni, nagy setakat tenni a gyerekkel a kocsiban, nassolj kevesebbet, igyal sokat.

ha nem rolad van szo, ne foglalkozz vele, nem a te dolgod, mindenki ugy el ahogy akar

2021. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Kb egy évig, kell idő mire minden visszarendeződik.
2021. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
4 hónapja volt császárom. Januárban már 1-2 óra között sétáltunk már és elkezdtem diétázni. Februárban már elkezdtem 15 perces edzéseket is csinálni. Most már alkalmanként fél órát is edzek heti többször (plusz a séták). A kezdő súlyomat már elértem (11-12 kg-ot híztam) de szeretném a maradék 7 kilót leadni, ami a 2 évvel ezelőtti súlyomnál több. Nagyon nehéz egyébként nekiállni. Szívesebben ennék sült krumplit, chipset, csokit és feküdnék egész nap a tv előtt, de ha most nem állok neki akkor már soha nem fogok változtatni...
2021. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Pont azokat pontoztátok le,akinek igazuk van :)

Én terhesség előtt,alatt és utána is figyeltem. Hízékony vagyok. Simán felszedettem volna sok sok kilót de nem zabáltam állandóan. Viszont utolsó hetekben 15 kg ment rám vízben de szülés után pár nappal le is ment.

2021. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!