Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiskorú gyermek veszélyeztetés...

Dimitris kérdése:

Kiskorú gyermek veszélyeztetésnek minősül?

Figyelt kérdés
Kiskorú gyermek veszélyeztetésnek minősül,ha az első életévét be nem töltő gyermek a nagymamájánál van a hétvégén a szülei jelenléte nélkül? A nagymama 80 km-re lakik a szülők lakóhelyétől.

2021. febr. 27. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy ez veszélyes a gyerekre?
2021. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne veszélyeztetés, ha a gyereket akár 1 órára is, de egyedül hagynák.
2021. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
94%
nem, a nagyszuloknek is van lathatasi joga
2021. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a nagymama milyen egészségi állapotban van.
2021. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A nagymama jó egészségügyi állapotnak örvend és nem hagyja soha magára az unokáját. Abból gondolom, mert itt a falunkban az egyik nő azt mondta nekünk, hogy ez kiskorú veszélyeztetés és a gyámügy el is veheti tőlünk ilyenkor a gyereket. Aztán ez az ostoba ma elmeselte az óvónőnek is a bölcsődében. Elvileg az óvónő is csodálkozott és vissza kérdezte hogy még nem vették el tőlünk a gyereket? Bár vannak ketejeim a nő szavahihetősegeben főleg azóta, hogy osszeveszet a feleségemmel és minden áron azon van hogy váljak el tőle és őt besarazza.
2021. febr. 27. 20:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne akkor veszélyeztetés ha nagymama egészséges, tud magáról gondoskodni és a gyerekről is tud gondoskodni.


Régen egy egész nyarat a nagymamánál voltak a gyerekek a 80 vagy 90-es évekbe akkor manapság ez miért veszélyeztetés?


A nagymamának is joga van az unokájához.


Mekkora nagy barmok vannak falu helyen.

2021. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

"Mekkor nagy barmok vannak falu helyen"


Mármint aki ilyen hülyeséget kitalálnak a nyamvatt unalmas életükkel kéne inkább foglalkozniuk és nem más nagymamája és unokája életéről hülye pletykákat kitalálni.


Szard le!


Előző vagyok.

2021. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem, hogy annak minősül, de hogy őszinte legyek, kb. 1,5-2 éves koráig nem volt olyan felnőtt a környezetemben, akire nyugodt szívvel rá lehetett volna bízni a babámat. Abszolút elfelejtik az emberek, milyen volt kicsi gyereket nevelni és mikre kell odafigyelni. Elöl hagyják a gyógyszereiket az asztalon, anyósom babszemekkel töltött pezsgőtablettás dobozt adott a kisbabámnak csörgőnek, amikor már simán kinyitotta a pezsgőstabletta doboz tetejét és a szájába kerülhettek volna a babszemek, nem dugják be a konnektorokat, elfelejtik eltorlaszolni a lépcsőt, a tűzhely külső lángján főzik a levest, mikor a kicsi ott téblábol a közelben, sőt...az összes hajam égnek állt, amikor a 6 éves gyerekemet rábíztam valakire és arra mentem érte, hogy egy szék szélén egyensúlyozva kavargatja a tűzhelyen fővő levest, mert akire bíztam, az bevonta őt a főzésbe és ezt remek gyereknevelési módszernek gondolta. Volt, amikor a kutyája öléből szedtem ki a kisbabámat, mert azt hittem, figyel rá, nem is tudtam, hogy közben beengedte a kutyát. Én nagy kutyás vagyok, de felügyelet nélkül sose engedtem a kutyáim közelébe babaként, erre arra megyek be, hogy a baba a kutya hasán, a kutya meg azt se tudta, hogy emelje fel a hátsó lábát, nehogy megkarcolja a babát. Azóta még jobban imádom azt a kutyát, de babát nem bíznék a saját nagyanyjára se.
2021. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már. Unokahúgomra anyu 2 hétig folyamatosan vigyázott (akkor volt 6-7 hónapos) mert felújítás volt (sajnos egy csőtörés miatt gyorsan kellett cselekedni), közben bátyám melózott. Senki sem szólt be érte, még a hisztisebb vénasszonyok sem, nyílván minden értelmes ember felfogja, hogy ezzel nincs semmi baj.
2021. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!