Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb élményed a...

Mi volt a legszebb élményed a gyerekeddel/gyerekeiddel?

Figyelt kérdés

Itt nem pont arra gondolok, hogy amikor először csinált dolgokat, hanem egy adott dolog amit együtt csináltatok vele, pl. egy utazás, vagy valailyen program.

Hány éves volt akkor a gyereked?



2021. febr. 28. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Még picike, 4 hónapos lesz. A születése utáni legszebb élményem eddig az, amikor először rám mosolygott amikor meghallotta a hangomat.
2021. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az a soksok koncert a fiammal, amire a nővéreivel ellentétben örömmel megy, és együtt énekelünk meg csápolunk rajtuk. :)

Nyilván a lányokkal is vannak szuper dolgok, de ez a legelső, ami eszembe jutott.

2021. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Egy éves. Mindig megtapsoltam amikor valami ügyes dolgot csinált. Egyszer csak, amikor csinált valami újat, nézett ram és elkezdett tapsolni. Tudta hogy azért neki az “jár”. Hát majdnem megzabáltam.
2021. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Tavaly, anyák napján (6éves volt) ágyba hozta nekem a reggelit, kis sután félbevágott kiflit sonkával, és paprikából süti kiszúróval szaggatott csillagokat. Pacnivá olvadtam 😍
2021. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Az elsőnél az első “szeretlek, anya”.

A másodiknál, amikor azt mondta a kardiológus, hogy abbahagyhatjuk a gyógyszert és nem kell műteni a szívét.

A harmadiknál az aranyóra, életem legmeghittebb 2 órája volt.

A negyediknél amikor először rácsodálkozott az állatkertben az állatokra. Pl az elefántra azt hitte, csak a mesekönyvekben él. 😄

2021. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

A másodikos kisfiam, ahogy tavaly év elején elkezdett írni tanulni, pici üzeneteket hagyott nekem a lakás különböző pontjain azzal a szöveggel, hogy "Szeretlek, Anya!". Egy álmos reggelen a fürdőszobafiókomban várt egy ilyen üzenet, amikor reggel készülődtem. Hát, mondanom sem kell, (öröm)könnyek között indult a napom.

A most 6 éves még ovis kislányom szintén szeret üzengetni nekem, mivel Ő még nem tud írni, rajzolni szokott vagy kézműveskedni nekem, Tőle is szoktam a táskámba rejtve szívecskét vagy festett kavicsot találni. Fantasztikus élmény.

A legkisebbem most 11 hónapos. Igazi szívdobbantós pillanat történt pont ma reggel: mellettem alszik. Mocorgott már egy ideje csukott szemmel, amikor finoman a fejére tettem a kezem, mire Ő egy hatalmas mosoly kíséretében felsóhajtott még mindig csukott szemmel. Érezni lehetett, hogy mennyire megnyugtatta a közelségem.

A másik Vele kapcsolatos kis örökemlékem az volt, amikor szintén közös alvás közben hangosan felkacagott és gurgulázva a bátyjusa nevét mondta (persze, az Ő babanyelvén, de jól érthetően). Olyan jóleső érzés volt, hogy biztosan nagyon szépet álmodott a tesójával.

Mivel még viszonylag picik a gyerekeim, olyan programokra, amelyek majd közös élmények lesznek egyszer, még nem járunk, de alig várom, hogy mimdannyiukkal kialakuljanak a saját kis rituáléink.

2021. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

Még nem volt 3 hónapos a kislányunk, amikor elmentünk Vele 3 hétre a tengerpartra. Ősz volt, de ott még csodálatos idő, de már nem igazán volt nyüzsgés, turizmus.

7 év küzdelem, tragédiák, sok-sok kétség, és probléma után érkezett meg Ő hozzánk akkor, amikor már feladtuk.

Ezt az időszakot arra szántuk, hogy elvonuljunk, összecsiszolódjunk, hogy távol legyünk a sok tanácstól, kérdéstől; hogy csak mi legyünk ott, és ahol a legjobban szeretünk, és ahol nincs semmi más; se háztartás, se munka, se kötelességek. Ezzel ünnepélyesen lezártunk egy nagyon hosszú, és embertpróbáló időszakot az életünkben, és ezt a 3 hetet arra szántuk, hogy minden pillanatát ki tudjuk élvezni az új életünknek, hogy egy kicsit 'megállítsuk az időt' ebben a rohanó világban, hogy ne létezzen senki, és semmi más; csak mi hárman...


Volt, hogy csak kifeküdtünk a partra, és játszottunk a gyermekünkkel; máskor csak csodáltuk; nagyokat sétáltunk; a férjem büszke apukaként már akkor végig cipelte a kezében, hogy mindent megmutathasson Neki. Szoptattam sziklán ülve, naplementekor, miközben hallgattuk a tengert, altattam hajón ringatózva, tengermorajlásra. És mindeközben nem hiszem, hogy létezett akkoriban nálunk boldogabb férj, és feleség...

2021. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!