Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, volt már olyan, hogy...

Szülők, volt már olyan, hogy választanotok kellett a gyerekeitek között?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy pl. mindkettőnek ugyanakkor van a sulis előadása, és mondjuk az egyik még csak elsős, a másik meg másodikos, tehát nem lehet beadni a nagyobbnak, hogy de te már nagy vagy.


És hogy kezelitek az ilyet?


2021. márc. 2. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk ilyen még nem volt, viszont szülői már volt így. Az egyikre elmentem én a másikra a férjem.

Ha előadásról vagy meccsről lenne szó én mennék az előadásra a férjem pedig a meccsre. Megtudnánk oldani.

2021. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk olyan nem volt, hogy órára pontosan ütközzön, de mivel közel van az ovi és suli, olyan már volt, hogy egyikről leléptünk hamarabb és rohantunk át a másikra csapatostul.

(Azt hittem, olyasmire gondolsz, hogyan bogozzuk ki, hogy ki kezdte a verekedést :))

2021. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
A nagy éppen egy éves volt, a kicsi 3 hetes. Kórházba került, szívbetegség miatt a kicsi (ekkor derült ki). Ha befekszem, a nagyot hagyom “egyedül”, a kicsi meg még úgysem érti. De milyen anya az, aki a 3 hetes kisbabáját egyedül hagyja?! Végül ingáztam, egy napot bent aludtam, egyet itthon. Nem volt a legpohentetőbb hónap az életünkben, de hála Istennek, a lehető legjobban jöttünk ki belőle.
2021. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyszer volt olyan, hogy a 3 évessel az apja meg a nagyanyja volt 3 napot kórházban, mert még szoptattam az 1 éves kisebbet. Hú, azért kaptam hideget-meleget családon kívül.

Más ilyen nem volt eddig, egymás meletti oviba-suliba jár mindegyik, összehangoltak a programok, szülői sem volt még sosem egyszerre, de ha mégis, majd apjuk elmegy az egyikre.

2021. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor végső soron a megoldás, hogy egyik szülő erre, másik arra, ahol meg egy szülő van, ott ingázás vagy egyszer erre, egyszer arra.


2-es, a verekedősre eddig nem gondoltam, de ha már itt tartunk: azt hogy bogozzátok ki, melyik tesó kezdte a verekedést?

2021. márc. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!