Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok amik kiverté...

Mik azok a dolgok amik kiverték a biztosítékot nálad mikor valaki ment a kisbabád / kisgyereked meglátogatni?

Figyelt kérdés
Van valami olyan szokás, olyan mondat, kérdés ami rosszul érintett?

2021. márc. 2. 15:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

"Macskát mikor fogjátok kidobni?"


"De ha itthon vagy egész nap, akkor miért rendelsz kaját, főzni kéne, a gyereknek az sokkal jobban ízlik (a 100% anyatejes babának)".

2021. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
'Megfoghatom?' miután nagy nehezen letettem aludni. És nem, nem az, hogy nem tudja, hogy alszik-e, hanem látja, hogy alszik, de fel akarja venni és megfogni.
2021. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
'Ne vedd fel minden nyekkre, mert elkapatod.' A 3 hetes csecsemőre mondta anyósom. (Most már egy éves, már én mondom a férjemnek, hogy csak azért ne vegye fel, mert unatkozik, mert már tőlem is elvárja. Persze ha baja van, vagy ölelésre vágyik felveszem, de ha csak unja magát, meg még dolgom is van, akkor nem.)
2021. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

Sógornőm már a 2. héten eljött a 2,5 éves; és a 4,5 éves lányával, akik végigrohangálták, végigordibálták a lakást, plusz jó nagy kuplerájt csináltak. Valahogy amikor az ember frissen szült, alig alszik éjjel, és próbálna a babájával összehangolódni, inkább a csend és a nyugalom hiányzik neki, nem két neveletlen, idétlen gyerek.

Nem kérdés és nem mondat, de rosszul érint, mikor valaki nem tudja, mikor kéne hazaindulni a babalátogatásból. Itt pl. amikor a 2 gyerek már nem tudott normálisan viselkedni, rögtön indulni illett volna.

2021. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

Kézmosásra reakció: "De hát csak a kocsiban ültünk, mióta eljöttünk otthonról."

A gyerekorvosnak 3x kellett felajánlanunk a vendégpapucsot, mire levette a csizmáját.

"Nem gondoljátok, hogy ennél több lányos játékra lenne szükség?" (3 éves fiú és féléves kislány van itthon.)

"Ugye elmentek minden nap sétálni?" (Januárban 2 hetes babával.)

Biztosítékot ezek közül az utolsó vert ki, de valószínűleg akkor dübörögtek a hormonjaim is.

2021. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Amikor anyósom, aki egy roppant pedáns asszony, a második gyerekünket első alkalommal megtekintve közölte a valóban kissé kupis lakásunkat megszemlélve, hogy nem érti, a védőnő meg a gyerekorvos miért nem teszi a dolgát, hisz IDE nem lett volna szabad engedniük, hogy hazahozzak egy csecsemőt.

3 hónapig nem kellett vele fáradnia, hogy lásson akár minket, akár a lakást. Sajnos után a férjem kibékült vele... -_-

2021. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Amikor közöltem velük, hogy megetetem a gyereket, bemegyek a szobába és már látom, hogy 5-en jönnek utánam. Anyósom meg a sógornőim.

Ezt utálom a legjobban. Ez 3gy intim dolog.

2021. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Amikor a nagymamám képes volt eljönni úgy, hogy kohogott 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2021. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%

Még nem szültem meg a babám, de...........

Első trimeszterben voltam, nagyon hányingerem volt és nem tudtam enni. Anyósom: "direkt éhezteted az unokámat?"

2021. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

Mikor sógornőmék jöttek és kikapta a gyereket a kezemből. Alapvetően nem szoktam sokat hurcolni,járkálni vele, nem is bírnám, 3 hónapos és már 6kg, nagy baba. Szóltam nekik hogy ne legyen sokat kézben, mert nagyon jól elvan a játszószőnyegen is. Na még neki állt feljebb hogy ők babázni jöttek. Elkezdett fel alá járkálni vele. Mikor kértem vissza a babát nem akarta ideadni. Persze én voltam a sz*ralak.


Sokan elfelejtik hogy egy gyerek nem játékbaba akit kedvük szerint pakolhatnak ide-oda.

2021. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!