Miért van ez így?

Figyelt kérdés

21 éves leszek

Állandóan azt érzem , hogy kisbabát szeretnék, viszont ha meg késik a menstruaciom akkor meg azt gondolom hogy még nincs itt az idő

De éjjel nappal arra gondolok hogy babát szeretnék

A párommal állandóan babaruhákat nézünk meg ilyenek ...

Mégis miért lehet hogy ha késik akkor meg megijedek?

Belül tudom hogy még korai lenne?


2021. márc. 3. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak a hormonok, de még nem állsz készen rá. Kb ennyi idős voltam, amikor én is így éreztem. Nagyon vágytam rá, de persze még nem lehetett, friss kapcsolatban éltem és anyagilag sem úgy álltunk.
2021. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi a párommal már régóta együtt voltunk, amikor felmerült már a baba téma. én akartam már, ő még nem. mégis amikor késett, bepánikoltam. ő mondta, hogy mit pánikolok, ugyis gyereket akarok. nagyon izgultam amíg letelt a teszt 3 perce.

azért az szerintem egy nagy mérföldkő az ember életében, ha valóban terhes. minden megváltozik miatta, tőle, szóval szerintem normális ha megijed az ember, hogy babát vár(hat). nyilván más a helyzet, ha már mondjuk 5 éve próbálkoznak vele és végre sikerült.

2021. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert tudod, hogy onnantól visszafordíthatatlanul megváltozna az életed. És az emberek azért félnek a (nagy) változásoktól.

Az nézd meg magadban és válaszold meg őszintén, hogy nem csak a terhességre és a vele járó több figyelemre, áldott állapotra vágysz-e? (Nálam ez volt ennyi idősen) illetve beszélgess olyanokkal akiknek van már gyerekük, hogy ez nem csak a babaruhákról szól (arról a legkevésbé)... Engem még 37 évesen is arcul csapott, hogy nem volt hiteles képem a kisbabás létről. Nagyon nehezen álltam át.

2021. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!