Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák ! Hogy árultátok el...

Kismamák ! Hogy árultátok el az apukának hogy jön a kisbaba ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
....... ez pozitív, úgy néz ki, lesz egy kisbabánk.
2021. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagyon volt mit titkolózni, mivel tudja mikor esedékes a mensim. Nem jött meg, egy hét múlva ő maga hozta a tesztet a rossmannbol hogy csináljam meg.
2021. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel közös döntés alapján vágtunk bele, nem volt mit titkolózni rajta. Tudtuk mikor vannak az esélyes napok, így utána együtt izgultunk hogy összejöjjön. Megcsináltam a tesztet és megmutattam neki.
2021. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél visszamásztam mellé az ágyba a pozitív teszttel és megmutattam neki. A másodiknál nem volt már itthon, így csak felhívtam telefonon és elmondtam neki. Egyiknél se volt túl nagy meglepetés, mivel egy ideje már rajta voltunk a témán, és mindkettőnél pontosan tudta, hogy késik
2021. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Valami nem jó, lehet kéne egy teszt"

Megvettük, lepisiltem, együtt megnéztük az eredményt.

2021. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém megsértődött volna, ha nem vele tesztelek.
2021. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik délután teszteltem, majd sírva vittem be neki a pozitív tesztet, megölelgetett, és eléggé büszke volt magára :D majd átment parapapába, és egyből időpontot akart foglalni orvoshoz, és egyéb, mostantól tiltólistás dologra is felhívta a figyelmem. Összességében nagyon aranyos volt
2021. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességnél reggel kómás volt az asszony és nem tudta értelmezni a csíkokat, így kivettem a kezéből és én mondtam el neki.


A másodiknál és a harmadiknál már ő mondta.


30F

2021. márc. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!