Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek minimum már óvodás a...

Akinek minimum már óvodás a gyereke(i)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinek már minimum óvodás gyereke/gyerekei vannak. Visszagondolva 0-3 éves korig melyik volt a:

-legszebb korszak?

- És melyik a legszornyubb/legrosszabb? Amikor azt mondtad nem bírod tovább, ez neked nagyon sok.

Mikor lett könnyebb?

Fejtsetek ki kérlek :)

Köszönöm a válaszokat 😊


2021. márc. 5. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem már 11 éves, de tisztán emlékszem a szobatisztaság kialakulása volt a legesleges legdurvább. Nagyon későn érett meg rá, tapasztalat híján én még siettettem is, amit nagyon nem szabad lett volna. A második legdurvább eldönteni azt, hogy a választott oviba nem való a gyermekem, nem szeretik. :( Egy hónap rágódás, hogy jól döntök? Tényleg másik ovi a megoldás?

A harmadik a délután alvás hiánya, sokszor kiborultam.


A legszebb az volt, amikor már bele tudtam ültetni a bicikliülésbe, imádtam vele kerekezni, strandra is így mentünk mindig, erdei utakon, juj, de jó volt!!!!


Sok más probléma volt a gyerekkel, de úgy igazán 9-10 éves korától élvezem istenigazából az anyaságot, persze ez nálunk egyéni egyéb gondok miatt.

2021. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából a lányom mindig nagyon jófej volt, viszont nem vagyok egészséges és nekem mindig nehezebb, mint egy egészséges anyának. A legnehezebb talán az volt, amikor mászni, járni kezdett és utána kellett mindig menni a lakásban, járókát nem szerette. Az is egy nehézség, amikor elhagyta az alvást 3 évesen és az, hogy egyedül nem szeret játszani, folyton vele kell lennem. A legkönnyebb a csecsemőkor volt, evett, aztán aludt, vagy játszott a csörgőivel, de a legtöbb gyerek nem ilyen. Ami plusz nehézség az az, hogy nagyon rossz evő, sokszor külön kaja kell neki, ez másfél éves korában kezdődött.
2021. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem volt rossz, nekem a 0-3 éves kor az, amin szívem szerint megállnék. 5 év alatt születtek 4-en, de sulikezdésig nem volt gondunk.
2021. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor vissza kellett mennem dolgozni. Azóta nagyon nehéz és nem lett könnyebb (9 éves a lányunk). Semmire nincs idő.
2021. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!