Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit választanátok külföldi...

Mit választanátok külföldi munka a férjnek vagy abortusz?

Figyelt kérdés

Ez a két opció van. Ha meg akarjuk tartani, muszáj kimennie dolgozni, másképp nem élnénk meg. De félek egyedül mindent megoldani , segítségem nincs, meg azért egy babával jó ha ott van az apuka is.

Ha elvetetem maradhat itthon, ketten megélünk igyis ( pl megeszem napokig ugyanazt de terhesen azért tápláló koszt kell)meg akkor az én fizum nem esik ki. Mit gondoltok?


Sajnos van előttem negativ példa barátnőm férje is külföldön dolgozott nekik ráment a házasság.


2021. márc. 8. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
66%
Abortusz.
2021. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
52%
Nálam a terhességmegszakítás nem opció.
2021. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
88%
Nem esik ki a fizetésed csak csed és gyed lesz a neve. Sőt...most már a csed a bruttó fizu lesz. Több is, mint eddig. Nem tudom milyen az anyagi helyzetetek, hogy csak külföldi munkával lehetne gyereket vállalni, de én egyébként akkor kimennék a férjemmel külföldre.
2021. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
98%
Èn biztosan nem költöznék külön. Védekeznék, ha nem jönne jókor a baba. Ha akarjuk a babát, akkor családostul mennénk oda, ahol meg tudunk élni.
2021. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 A kérdező kommentje:

3 Már a terhesség alatt kiesik elég nagyrészt a táppénz miatt, meg szerződéssel vagyok felvéve és így Nemtudom hogy és mennyi járna, 3 év 2 hónapja van munkaviszonyom folytonossággal de mindig hosszabítva volt , hol egy év hol 3 hónap pluszban.


Kamionosként menne ki ott nem tudnánk vele menni, ha kimegyünk elmenne mind amit keres hogy nekünk külön albérletet tartson fent stb. Nehéz ügy ez.

2021. márc. 8. 09:19
 6/89 A kérdező kommentje:

4 Védekezés mellett fogant.

Ha mennék vele akkor ugyanúgy nem lenne értelme mert kint elmenne amivel többet keres.

2021. márc. 8. 09:20
 7/89 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi a keresetek és mennyi kiadásotok?
2021. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 A kérdező kommentje:
7 Konkrét összeget nem írnék ki, ha az enyém kiesik nem jövünk ki.A lakást rezsit fizetni kell mindenképpen.
2021. márc. 8. 09:28
 9/89 A kérdező kommentje:
Meg az a baj ha kiszámolom kijövünk, de bármi kozbe jön és vége.Mert ugye arra nem lehet számítani, hogy bármi olcsóbb lesz, sőt ...
2021. márc. 8. 09:34
 10/89 anonim ***** válasza:
33%
Menjen, a gyereket nem ölném meg ezért
2021. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!