Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan terhes nő akit...

Van itt olyan terhes nő akit a párja elhagyta azért mert nagy lett a hasa vagy sokat hízott ? Ha igen ki hány hónapos terhes és hány kg?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Bocs a félig offért, de akit azért hagy el a párja terhesen, mert sokat hízott, azt nem azért hagyja el a párja, mert sokat hízott... Egyébként jobb az ilyen "férfi" nélkül, mint vele, az tuti!
2021. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

A kérdést sem értem. Ezek a férfinak nevezett lények nem tudják, hogy azért nő a has, mert baba van benne? Vagy nem értem.

Jelenidőben írsz, tehát jelenleg ki terhes, és a terheshas miatt hagyták ott?

Sosem hallottam még ilyet. Olyat igen, hogy szülés után is nagy maradt a has, a nő nem tudott visszafogyni, vagy nem foglalkozott vele és a pasinak számított az esztétika.

2021. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Én mikor terhes voltam, nemhogy elhagyott hanem még jobban akart. ..és sokkal több pasi is kívánatosabbnak látott.
2021. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem terhesen, hanem szülés után hagytak el a mellem miatt. Már nem tudott úgy hozzáérni a párom szülés után.
2021. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Milyen kényelmes is pasinak lenni.Felcsinálsz valakit aztán lazán kijelentheted,hogy megtarthatod a felelősséget mert neki már így nem áll fel és mégse kell a gyerek..
2021. ápr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Remélem, hogy azért nem túl elterjedt, hogy nők ilyen aberrált beteg emberekkel gyereket vállaljanak.
2021. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
#5-ös. A pasiknak ált. mindenben kényelmesebb az életük :/ Bár lennék én is ffi.
2021. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez engem is érdekelne. Vajon létezik-e olyan retardált pali aki teherbe ejtett egy nőt, de nem számított rá, hogy nagy lesz az asszony hasa? 🤔
2021. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
8- rengeteg ....,
2021. jún. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Akit emiatt hagy el a gyerek apja, az jobban is jár, ha egy ilyen ember nem keseríti tovább az életét, jobb neki nélküle!
2021. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!