Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves lányom viselkedese nem...

Anonym34 kérdése:

2 éves lányom viselkedese nem furcsa? A bölcsi miatt lehett vagy valami problema van?

Figyelt kérdés
Ma mar irtam egy kerdest a bölcsivel kapcsolatba de van egy dolog aki elegge zavart a mai nap folyaman... ma amikor gyurmaztunk bent az oviba akkor szeretett volna egy ilyen kest amivel eltudja vagni a gyurmat de nem ramutatott hanem az en kezem fogta meg es ratette ... utana kezdett nagyon sirni a bölcsibe hogy akar haza menni.. amugy eddig ilyet sose csinalt ha akart valamit ramutatott az ujjaval ! Ez most a stressz helyzett miatt lehetett van ne is gondoljam tul?

#Bölcsi,
2021. márc. 13. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
...és? Most komolyan.
2021. márc. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mióta bölcsis?
2021. márc. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerdan kezdük
2021. márc. 13. 02:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem természetes, hogy még új neki a helyzet. Majd belejön.
2021. márc. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a nagy baj itt, hogy te full stresszes vagy, és ezt a gyerek érzi. Nyugodj le! Semmi baja nem lesz ott. Ha te nyugodtan kezeled a helyzetet, ő is könnyen beszokik majd.
2021. márc. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan túl reagálod,ez már az elozo kerdesnel is lejott. Döntsd el, hogy akarod-e bölcsibe járatbi, vagy sem mert így te magad nehezíted.
2021. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen rendben van, előzőleg is írtam, hogy vadidegenek között van és minden totál idegen. Az is eljöhet, hogy majd rád harakszik, és téged fog elutasítani, vagy ragad mint a matrica r@d, de monden egyes mozdulatát ne vizsgáld, 3-6 hónap mire mminden olyan lesz mint régen.Engedd el.

Egy gondozónő

2021. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Tuti autista.
2021. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Teljes mertekbe igaza van mindenkinek.. tenyleg tul aggodom .. kicsit nehez mert 2 evig csak velem volt senki masra nem hagytam ..
2021. márc. 13. 08:12
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez nem mentség arra, hogy nem vagy normális.

Én is egyedül vagyok a lányommal, de észre se vennék egy ilyen dolgot, hogy odahúzza a kezemet. És akkor mi van? Semmi.

2021. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!