Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyha a gyerekeket is oltani...

Hogyha a gyerekeket is oltani akarnák kovid ellen, akkor beleegyeznétek?

Figyelt kérdés
Ha lehet indokoljátok meg a választ. Köszönöm! (Izraelben már oltanak gyerekeket is.)
2021. márc. 21. 22:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
47%

Nem, egyelőre magamat sem oltatom.


Kivárok


( családban van, aki az oltás következtében elhunyt...)

2021. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2021. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
58%
Addig nem szeretném beoltatni magam, ameddig nem muszáj. Viszont ha kiváltságok járnak a beoltottaknak, akkor én is be fogom magam és a gyerekeimet is. De azért a gyerekek oltása előtt mindenképpen várnék egy picit, hogy milyen tapasztalatok érkeznek más gyerekek felől, ki hogyan viselte, ilyesmi.
2021. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
12%
Màs oltast sem kapott, 2. vagyok. Tùl sok a mellekhatàs, nem elèg hatekony, ez minden oltasra igaz.
2021. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
63%
Semmiképpen sem.
2021. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Én sem szeretnék kísérleti alany lenni, de a gyerekeimet főleg nem tenném ki ilyen veszélynek.
2021. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert az egyik ismerősömet, aki két hete oltatta magát, kérdeztem erről. Azt mondta a gyerekét még nem oltatná, és magát azért oltatta, mert magát semmitől sem félti. Megkérdeztem hogy akkor miért oltatott, ha magát semmitől sem félti? Nekem ellentmondás volt.
2021. márc. 21. 22:27
 8/86 anonim ***** válasza:
84%
Mire odáig eljutunk, lesz akkora nemzetközi minta, hogy engedném. Ha amerikai lennék most, nem engedném még.
2021. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
A nemzetközi minta miért érdekes? Felnőtteknél is van akinek hatásos, és van akinek nem. Van akinek mellékhatást okoz, van akinek nem. Gondolom gyerekeknél is ugyanez lehet, náluk sem egységes, náluk is a szervezetüktől függne, mint felnőttek esetében.
2021. márc. 21. 22:41
 10/86 anonim ***** válasza:
59%

Egészségügyis vagyok, maximálisan oltáspárti. Nyilván én is oltattam magam, és amint tudtam, páromnak is azonnal szereztem oltást. Terhesen is oltatnék, szoptatás alatt is oltatnék és a gyerekemet is beoltatnám.

Mert az oltás kockázata kisebb, mint a betegség elkapásának és szövődmény kialakulásának vagy akár a halálozásnak a kockázata.

És egyszerűen félelmetes, hogy ennyi eszetlen ember van, aki nem akar oltatni. Az ilyenek miatt sosem fogunk megszabadulni ettől a szartól.

2021. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!