Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szep egyedi lanyneveket tudtok?

Szep egyedi lanyneveket tudtok?

Figyelt kérdés

Mint pl az Alisa


Persze olyat ami magyarorszagon anyakonyveztetheto :)

Elore is koszi


2021. márc. 23. 20:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
74%
Abigél
2021. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
31%

Komolyan miért fáj az az embereknek ha egy gyereknek normális neve van? Miért kell már születése előtt kiszúrni vele? Ha nektek van feltűnési viszketegségetek változtassatok nevet és szívjatok ti ne a gyereket büntessétek.


Nem a nevétől lesz valaki különleges viszont a sorát 18 évig megpecsételhetitek.


Vagy legalább egy normális nevet adjatok neki első névként hogy választhasson.

2021. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

29.

Igen eszre vettem. (Kulon koszonom neked a normalis valaszt)

Egyepkent tenyleg nektek nem mindegy mi lessz a gyerekem neve?

Boccs ha nem mindenkinek tetszenek az igazi magyar nevek.

2021. márc. 24. 15:25
 34/41 anonim ***** válasza:
75%
Kédező, az én szüleim is különleges névvel vertek meg. Első kézből ismerem milyen az mikor valakit a neve miatt szekálnak, amiről nem is tehet hanem a szülei hibája. Én szorongásos lettem ez miatt, és még most is gyomorgörccsel mutatkozom be pedig 18 évesen nevet változtattam. A szüleim a mai napig nem értik mi bajom van, szerintük igenis szép nevet választottak.
2021. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem adnak ra olyan nevet amivel csufolni tudjak.

Mint pl a Piroska vagy Arany stb..........

2021. márc. 24. 15:43
 36/41 anonim ***** válasza:
61%

#32 mi a normális? Nem a nevétől lesz valaki különleges, de nem is a neve fogja megpecsételni a sorsát.


Erzsébet mitől jobb, mint az Eliza?

Magdolna mitől jobb, mint a Mirella?

Annamária mitől jobb, mint a Hannaróza?

Béla mitől jobb, mint a Benett?

Lehetne még sorolni.

Ez begyöpösödött gondolkodás, hogy ha számodra szokatlan nevet kap a gyerek, akkor máris rossz lesz neki.


#34 mi az a különleges név, amivel ennyire hazavágták a fiatal korodat?

2021. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
30%
34es, Abélia. Képzelheted, először csak bél voltam, majd végbél...
2021. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy meg az Eliza, Mirella, Hannaróza, Benett pont nem különleges nevek, mindegyik tucat lett.
2021. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
54%
Ööö... Tök mindegy, hogy hogy hívják. Akit be lehet találni, azt be is fogják, akit meg nem, azt akkor se fogják (max. megpróbálják) ha ő éppen egy BalzsamNapsugárGyopárka. Nem a néven mulik, hanem a viselőjén, hogy tűri-e. Bármelyik nevet lehet csúfolni. Sőt igazából bárkit, bármivel. Ha valaki áldozat típus, az akkor is az lesz, ha mondjuk simán Luca vagy Bogi.
2021. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
29es vagyok nagyon szivesen es boldog babavarast🥰 (figyeled hogy lepontozott Koppanyka meg Bulcsuka anyukaja?😂)
2021. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!