Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból kérdezem,...

Csak kíváncsiságból kérdezem, milyen volt a kórházi koszt, ott ahol szültél?

Figyelt kérdés
Valamiért feldobott a face nekem egy ilyen posztot, hogy mit adnak a szülészeten és kíváncsi lettem, nektek milyen volt? Reggeli, ebéd, vacsora..
2021. márc. 26. 14:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Brutál finom. Mintha étteremben ettem volna. Napi 5x bőséges étkezés. Mondjuk ez magánkórház volt.
2021. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

BP sote 1


Elviselheto, de én alapból nem vagyok finnyás.


Reggeli és vacsi elég szegényes.

Zsemle/kenyér valami rá (gagyi felvágott, sajt)


Ebéd leves és főétel, de a leves mindennap tipikus menza leves (répa, fehérrépa, borsó + levesbetet (tészta, tarhonya, galuska)

Második hús + köret, főzelék + feltét.


Mivel minden szobában volt hűtő én vittem minőségi felvagittat, zöldséget, joghurtot pluszban.


10 napot voltam bent, mindennap Megvettem a főételt


Volt olyan szobatarsam aki még sem nézte az ebédet, majd 1 óra múlva hozták neki a Mekis kaját....

2021. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Az ebédek meglepően finomak. A reggeli, vacsora felejtős.

Debrecen, Kenézy 18 és 13 éve.

2021. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

2007 és 2016, Pécsi szülészet, szerintem nagyon pocsék volt a kaja. Reggeli és vacsora kevés és szegényes, az ebéd meg szimplán rosszul elkészített, hol sótlan, hol borzasztoan sós, vagy túl zsíros, aminek sűrűnek kéne lennie, az folyós, aminek hígabbnak, az massza, szóval nem a kórházi kaján éltem, amikor bent voltam. Szobatársammal volt, hogy egyszerre mentünk ki, csak máshova ültünk, aztán három perc múlva mentünk vissza szintén egyszerre, és már összeröhögtünk, hogy "te is csak a virslit etted le róla, mi?"

Egyébként valahol bosszantott is a dolog, ezekből az alapanyagokból lehetett volna valami ehetot is főzni, de így egy csomó étel a szemében végezte.

2021. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Győrben az átlagos és a rettenetes között ingázik. Pl. cukrosoknak ugyanazt adják, csak adnak hozzá egy pohár joghurtot (miközben a tejtermék gyorsítja a ch felszívódását, ezért az kerülendő...) Napi 3x-i étkezés (és bocsánat, hogy ehhez is hozzáfűzöm, de a cukrosoknak napi 5-6 alkalommal kell étkezniük és hiába jelzi ezt az embert, semmit sem módosítanak a menün, ezért erre külön kell készülni). Reggeli, vacsora: egy zsemle, egy kis teavaj, valamilyen felvágott és egy fél fehérretek. Ebéd: leves, főétel (általában főzelék) és egy alma. Az első szülésemnél mindkét ebédnél frakfurti leves volt és az egyik mellé még rakott káposztához volt szerencséje az osztálynak. Puffasztóbbnák puffasztóbb menü, remek volt.
2021. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Sote II. 2018, ugyanaz, amit a kettes írt, én az a típus voltam, akinek hozták a mekis kaját és a gyrost az aluljáróból :D
2021. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztk: reggelire 2 szelet kenyér, egy kis kocka vaj, 2 szelet felvágott. Egyszer volt talán fatörzs kifli lekvárral. Az ebédre nem nagyon emlékszem, mert nem igazán ettem, de volt karfiol leves, tojás leves, valami natúr husi rizzsel, szerintem főzelék is, plusz alma és egyszer gyümölcs joghurt. Vacsorára ugyanaz volt, mint reggelire. Nem egy nagy durranás.
2021. márc. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Debrecen,Kenézy 10 hónapja:

Levesek-szörnyű(de mivel éhes voltam mindent megettem)-a legjobb a karalábé leves+Káposztás tészta kombó volt:)))Ez mindent vitt!Igaz 2 napot voltam,lehet,hogy amúgy kifogtam az év legpocsékabb menüsorait:))Reggeli,vacsora:zsömle+túró v. valamilyen felvágott.A tea finom volt!

2021. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosi kórház tavaly szeptemberben. Az ebéd nagyon rossz volt, a reggeli és vacsora elment, de az sem volt jó.
2021. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Pécs, 2019. Felejthető volt, de mivel éhes voltam, megettem... azért nem volt ehetetlen. Annyi, hogy mivel császárral szültem, kímélő ételeket kaptam és néha sóvárogtam a rendes ebéd után, pl nem kaptam virslit se, csak főzeléket magában. Amin jót nevettem, hogy szóltam a laktózérzékenységemről és az első reggelim joghurt volt....
2021. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!