Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beoltottak? Tapasztalat?

Beoltottak? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom ez már a sokadik ilyen kérdés viszont nagy dilemmában vagyunk a párommal. Írnátok légyszíves arról, hogy terhesen nemrég megkapta e valaki a covid elleni oltást? Volt valami mellékhatása nálatok? Párom félt nagyon, hogy bármi bajunk lesz tőle viszont ott van az is hogy félünk attól is, hogy elkapjuk. 🙁

A védőnő is nyaggat, hogy ideje lesz lassan eldönteni. Családban megoszlanak a vélemények. Van aki azt mondja regisztráljak van aki azt hogy inkább ne.

Egyébként 19hetes vagyok első baba lesz.

Köszönöm ha leirod a tapasztalatod.


2021. ápr. 1. 08:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudjatok, nem akarok bunkó lenni, nem kötözködésből írom, de lenne egy kérdésem. Előrebocsátom, hogy nem vagyok vírustagadó,se oltás ellenes. De hol van ez a sok covidban elhunyt kismama? Tudom, hogy sokan kórházba kerülnek, elhiszem, hogy veszélyesebb rájuk, de olyanról, aki konkrétanan belehalt, összesen egyről hallottam (tv-ből, nem ismerettség). Minden nap megnézem a halottak listáját és nagyon ritkán van rajta(szerencsére) szülőképes nő. Ezen az oldalon meg minden nap látok pár válaszolót, akinek már ki tudja, hány kismama ismerőse belehalt. Ez nekem valahogy nem áll össze. Melyik az igaz?🤔
2021. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
A napokban 2 kismama is meghalt a hírek szerint. Illetve egyről konkrétan tudok hogy a covid miatt vesztette el a babáját. Nekem ennyi elég lenne hogy ne kockáztassak. De nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocs, nem írtam, hogy 30 hetes.
2021. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!