Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jó az, ha a szülő...

Miért jó az, ha a szülő megengedi a gyerekének, hogy ameddig ő ott ül a wc-n (akár pisál, akár nagywc-zik, akár tampont/betétet cserél) addig a gyerek is ott legyen bent és nézze?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 16:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk nem tudom miféle ember használja a pisál szót de kérdésedre válaszolva,bár tampont /betétet sose cseréltem elotte,de a wczést nem éreztem akkora tabunak,hogy kizárjam 1-2-3 éves korában,nyilván később megértette. Én termeszetes dolognak fogtam fel,ő pedig pontban 2 évesen szoba és ágy tiszta lett,talán mert a wczés nem egy titkos mumus volt számára.
2021. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, van minden szülőnek az a pont a gyereknevelésben, amikor elenged valami olyat, amire 10 évvel előtte megesküdött volna, hogy ő aztán olyat soha. :)
2021. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
79%
Mert sokkal nyugodtabban tudtam a dolgom úgy végezni, hogy ott áll és néz, mint ha veri közben az ajtót, vagy ha egymást ölik közben a szobában. Tampont én se cseréltem soha előttük, de az max.fél perc, annyit dörömbölés közben is kibírtam.
2021. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
24%
Olyan, aki nem tud egy percre sem megválni a gyerekétől. A WC-z nem társas esemény, ezt a gyereknek is meg kellene tanítani.
2021. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
31%
Sokkal könnyebb beengedni, mint megnevelni.
2021. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%
1-2 éves jön be, utána már ők sem akarnak bemenni. Az ilyen kicsik jobb ha bejönnek, mintha rosszalkodnak a lakásban máshol, vagy bömbölnek a járókában. Egyébként sem baj ha megtanulják mire való a wc.
2021. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
22%
Mert könnyebb beengedni a gyereket, mint elmagyarázni, hogy pisilnie kell, kakilnia kell, legyenek csendben, foglalják el magukat. Sokkal könnyebb az, hogy mindig minden helyzetben engedünk a gyerek akaratának, mert akkor nincs hiszti meg sírás.
2021. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
62%
Ezt én sem tudtam soha megérteni, de igazából semmi közöm hozzá, hogy otthon 4 fal között egyedül vagy a gyereke társaságában intézi-e ezeket a dolgait valaki...
2021. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
60%
Egy 1 évesnek hogy magyarázod el, hogy foglalja addig szépen csendben el magát? Annás sokkal idősebbeknél ez már nem szokott téma lenni.
2021. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
43%
És mi lenne, ha addig betenné a kiságyba? Ha sír is, 5 perc múlva megy majd az anyja.
2021. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!