Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem hagyhatják egyedül?

Miért nem hagyhatják egyedül?

Figyelt kérdés
Sajnos anyú ismerősének az unokája 5 éves lesz szeptemberben. A nagymamája 60 évesen nem megy nyugdíjba, a szülők is dolgoznak. Sajnos anyura bizogatják a gyereket ( amikor nem megy oviba) hogy menjen oda vigyázni rá 2 órát.13 óra elött ott kell legyen mikor a nagymama ( nagypapa meghalt, a másik nagyszűlö is dolgozik 60 évesen) elindul dolgozni s az apja 15 órakor jön a gyerekért. Engem erőst idegesít hogy anyú vigyáz arra a gyerekre. Nem értem miért nem hagyhatják egyedűl a lakásban a 4 évest 2 órahosszára. Ez egy fiú aki nagyon jó gyerek. Mindig bennt ül és számol meg tanúl olvasni. Hiába 4 éves, már összead meg kivon számokat s a szorzást, osztályt tanúlja meg olvasni románul meg magyarul. Egy ilyen gyereket aki csak ül bennt számolni nyúgodtan egyedűl hagyhatnák arra a két órára. Magánházban lakik tehát még az sem kifogás hogy kiesik az ablakon.
2021. ápr. 6. 20:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Remélem neked sose lesz gyereked....
2021. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
A 4 éves olvasni tanul, de te egy épkézláb mondatot nem tudsz megfogalmazni...
2021. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
99%
Egy 4-5 éves gyereket nem hagy senki egyedül. Az még pici ahhoz. Ha 12 lenne megértenem a problémád, de ez egy 4 éves kisgyerek.
2021. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mért zavar téged, ha anyukádat nem zavarja? Foglalkozz magaddal!

4 éves gyereket nem hagyunk egyedül, elég egyszer egy hülye ötlet és meg van a baj.

2021. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Csak nekem jön le úgy, hogy az ilyen kérdések csak trollkodások? Vagy tényleg létezik ilyen? 😅
2021. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is csak szórakozik.
2021. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
#5 jelentettem is egyből még 0 válasznál
2021. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Azèrt nem hagyhatjàk egyedül, mert nem tud magàra vigyàzni. Hiàba okos, mèg nem tud magàèrt felelősseget vàllalni. Ha kigyullad a hàz, elvàgja a kezèt, betörő jön, vagy csak megijed, vajon mit csinàl?!

Szerintem nem troll a kèrdező, csak nem magyarul tanult ìrni. Ès primitìv gondolkodàsù is.

2021. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert egy 4 éves 45 percet nem ül meg, nehogy 2 órát


De 2 órára egy 8 éves gyereket sem hagynék egyedül...

2021. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az 1-eshez! 🙋🏼‍♀️
2021. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!