Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van megoldás arra, hogy éjjel...

Van megoldás arra, hogy éjjel a férjem is felébredjen?

Figyelt kérdés
Már egy ideje cumisüvegből etetjük a fiunkat. Főleg azért, mert nekem nincs elég tejem, illetve már nagyon fájdalmas is volt a harapdálása miatt. Megbeszéltük a férjemmel, hogy egyik nap ő, a másik nap én kelek fel éjjel megetetni őt. Ez úgy 4 alkalmat jelent éjjelente. Ez addig működött jól, míg el nem értünk a 2. naphoz, mikor is a férjem nem kelt fel a sírásra. Ez annak tudható be, hogy nagyon mélyen alszik. Ilyenkor még felrázni is alig tudom, mert semmire nem ébred fel. Felőle akár a 3. világháború is kitörhetne éjjel, arra se ébredne fel. Van erre valami megoldás, hogy ő is felébredjen a sírásra? Vagy kénytelen leszek továbbra is én felkelni éjjelente? Ő van vele itthon napközben, én dolgozok, mert az én fizetésem jelentősen több volt, így így döntöttünk. Ezért is lenne fontos, hogy normálisan tudjak aludni éjjel.

2021. ápr. 10. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim válasza:
26%
Nem. Ilyenek a férfiak. 😉
2021. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
20%
Mekkora a gyerek? Mert ugye ő csedet nem kaphat, csak gyest, tehát biztosan idősebb, nem hiszem, hogy lemondtatok volna a te szuper fizud után járó csedről. Akkor meg azért már nem nagyon kellene éjjel tápozni.
2021. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
73%
Mi is így voltunk. Aztán rajottem hogy a férjemnek nincs anyai ösztöne. Kitartás.
2021. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
77%

2!


Mert ugye csak és kizárólag Magyarorszagon lehet élni....



Kérdező!


Hol alszik a baba? Külön szobában?

2021. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
75%
Az én férjem sem Kelt fel csak az első pár nap. Utána ha mégis, sok hasznát nem vettem mert annyira kómás volt, hogy képtelen volt cselekedni. :/
2021. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
83%
Bakker, akkor felrázod. Nehogymár te kelj éjjel, amikor te dolgozol. Fordított esetben te lennél itt a világ első számú szaranyája (ha te lennél otthon és a férjed dolgozna, de mégis neki kéne kelni éjjel), így meg elintézi mindenki annyival, hogy ja, hát a férfiak ilyenek és kitartást. Hát nem, k**vára keljen fel hozzá ő, ha ő van otthon. Nálunk 100% mindent megcsinál a férjem a gyerekek körül amit én is, kérés nélkül is, mert ugyanolyan teljes értékű szülő, mint én, szerintem ez így van rendjén. De azt soha eszembe nem jutott volna elvárni, hogy ő keljen etetni éjszaka.
2021. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
80%

Rugdosd ki az ágyból!


Vagy aludjon a gyerekkel külön szobában. Nem nem képes, hanem nem akar. Minden alkalommal ha te fentvagy, ráöntesz egy pohár hideg vizet, egy pillanat alatt fent lesz. Azért csinálja, mert úgy érzi megteheti veled. Egyébként NÉHA bevállalhatsz kelést, mondjuk négy ébredésből egyet-kettőt, ez tök jófejség, de mimimum a felét neki kellene vinnie! Ha már ilyen csak magára gondolóval sikerült összekötni az életed, szokj hozzá, hogy erőszakosnak kell lenned, vagy el leszel nyomva. Ha fontos lenne felkelne és nem rádnyomná a megoldást, hanem ő gondolná ki, hogyan tud este jobban felkelni.


NEM AZ ANYAI ÖSZTÖNÖN MÚLIK, hogy kikel e az ágyból!

2021. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
60%
Amikor ő dolgozott, akkor hogy kelt fel? Ébresztővel? Akkor ha sír a gyerek, bekapcsolod az ébresztőt a telefonodon. Arra biztos fel fog kelni.
2021. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
87%
Én mikor nagyon kivagyok, és a férjem felajánlja hogy kel éjjel, akkor én ébresztem fel, csak erre a pár mp-re kelek fel, mert ő is alszik mint a bunda.
2021. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
83%

#7 +1

Ha tekintettel lenne rád, akkor fel AKARNA kelni, hisz azon lenne, hogy te pihenhess munka előtt. De ezek szerint úgy gondolja, hogy tök rendben van, hogy te éjszakázol, aztán reggel mész dolgozni, ő meg alukál.

2021. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!