Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhesség alatti plusz...

A terhesség alatti plusz kilóktól ki hogyan szabadult meg?

Figyelt kérdés
Szeretném elolvasni mindenkinek a történetét aki ír. Mennyi kg-al indult a terhesség? Mennyi lett belőle? Mennyi ment le szoptatás közben, után?

2021. ápr. 12. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csont sovanyra fogytam sajnos, pedig örültem volna ha marad. Szoptatás alatt még annyira nem is, 15 hoig. Utana viszont 58 ról 51 re, a 177 cmhez. Kevés volt. És olyan hihetetlen lassan ment vissza, hogy elkepesztő, mindenki csak piszkált. Van ilyen is, hogy van aki hízni szeretne
2021. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

54ről indultam 65 kilóval mentem szülni. 9 hónap alatt, csak online tornával (Gyerünk Anyukám - először szülés utáni regeneráló, majd két formatorna és egy pilates guru progeam) visszamentem 54-55 közé. Majd jött a karácsony, ott megbillentem. Januártól el akartam kezdeni újra futni, és közben párhuzamosan egy erősebb, saját testsúlyos edzésnek áltam neki. Ez a kettő együtt meg a lányom folyamatos hordozása sok volt a testemnek. Megfájdult a csípőm, így egy hónap mozgás teljesen kimaradt. Közben kezdtem elhagyni a szoptatást. A kettőnek az lett a hatása, hogy megugrottak a kilók. Visszacsúsztam 56-57re. A mozgásba is tök nehéz volt visszatérni. Most 58 vagyok. 1 hónapja futok megint, de sokkal óvatosabban, illetve ebben a hónapban kezdtem el Pölös Zsófi féle pilates programot hozzá.

Tudom hogy a kajáláson kéne változtatni, de nekem az megy a legnehezebben. Ezen kívül ez az első egy év a gyerekkel lelkileg nagyon megviselt.

2021. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
4.baba:70 kg-ról indultam,a vége +15 kg lett.7 hónapig stagnált a súlyom:((Akkor döntöttem el,hogy elkezdem a mozgást.Jan.4. óta -10 kg:))
2021. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3.vagyok Kalóriát számolok a kocogás mellé még...szerintem ez nagyon fontos!!!
2021. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

78al kezdtem. 90el mentem szülni.

Szülés után 2héttel 78voltam.

Szülés után fél évvel 70.


Semmit nem csináltam, csak szoptattam. Szoptatás abbahagyása után sporttal tartom. 2éves a fiam, 1évig szoptattam.

2021. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!