Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gyerekemnek...

Mit tegyek, ha a gyerekemnek nincs szép, dús haja, és sehogy se szép?

Figyelt kérdés

Levágatni nem akarom, mert úgy még rosszabb.


Derékig érő hosszú haja van, sehogy nem tudom neki jól megcsinálni, mert sehogy se áll jól.

Ha befonom, úgy rondán néz ki, hogy egy vékony, hosszú fonat van.

Ha kettőbe fonom össze, akkor az még idétlenebbnek néz ki, mert akkot még vékonyabb a fonat.

Ha összegumizom, szintúgy rosszul néz ki neki.

Ha kontyba kötöm, akkor fáj a feje tőle.

Ha begöndörítem a haját és kiengedem neki, akkor egy idő után kimegy belőle a hullám és rálapul a fejére.


2021. ápr. 13. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Vágasd rövidebbre, majd a fodrász segít, mi lenne neki való.
2021. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos csak a vágás segíthet nem rövidre de válig, az ha csak a vékony szösz lóg hátul az csúnya.
2021. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is érdemes lenne fodrászhoz vinni, ő meg tudná mondani mi állna jól neki és esetleg tudna segíteni, hogy kicsit erősebb legyen a haja.
2021. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha vékonyszálú haja van és nem is dús, akkor teljesen fölösleges, sőt hülyeség, hogy a derekáig érjen neki. el kellene már engedni ezt a hercegnős tévképzetet, nem attól lesz szép az a kislány, hogy hosszú hajat hord, pláne, ha előnytelen neki.

nem kell rövid fiúsra vágatni, csak annyira, ami jól áll neki és könnyen kezelhető, egy profi fodrász tudni fogja biztosan.

nekem is vékonyszálú, kevés hajam volt világ életemben, nem éltem meg tragédiaként, mondjuk anyám nem is traumatizált vele, hogy úgy az "igazi" és röviden hordtam, sosem érteztem magam ettől kevesebbnek.

Sosem ért a vállamnál tovább és nem lettem ettől kevésbé nőies, bár tény, hogy nagyon szép a dús hajkorona, önmagában semmit sem ér.

Ne vetítsd ezt ki rá, nehogy azt érezze, hogy csak hosszú hajjal igazán szép, akkor is ha nem áll jól neki, vágassatok olyan frizurát, ami előnyös a hajtípúsához és az arcához is. Kívánom az életben ez legyen a kislányodnak a legnagyobb baja, meg neked is vele.

2021. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
A lehető legrosszabb megoldás ebben az esetben a hosszú haj, lehetne vállig érő, esetleg bubi, a lányomnak a legjobban a rövid, hátul felnyirt bubi áll, de ez mindenkinek egyéni, biztos van ami jól áll a lányodnak, a hosszú, derékig érő haj viszont csak kevés lánynak előnyös.
2021. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De vállig érő meg ezek rosszul állnak neki. Mégjobban rálapul a fejére, és ő se szeretné.
2021. ápr. 13. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Az én lányomnak egyenes, vékony szálú, nem túl sok haja van. Imádom, MINDIG ápoltnak látszik. A derekáig ér. Ami jól áll neki, ha hátra felfogom két copfba, és rácsavarom a copfra körbe a lófarkat, felfogom és két kis fánk lesz a fején. Vagy ami még cuki, hogy két apró tincset a legvékonyabb gumival a kettéválasztott haj tetején összefogok, mintha kis bogárcsápok lennének, ennél sokkal dúsabbnak látszik a haja. Az egyenes haj is gyönyörű kibontva. Ha van kedved küldj képet a gyerek fejformája alapján könnyű kiválasztani, mi állna jól neki. Ez a csápos nekünk nagyon bejött, meg a sima két oldalsó/hátsó copf lógva vagy felcsavarva.
2021. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Ja és ha van csattod, nem az a pici, hanem a harapós, akkor csavard be lófarokba az egész haját, hajtsd vissza és rakd bele a nagy csattot, az is dúsít!
2021. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Csat.

Csatot.

Egy t-vel. Rengetegszer látom rosszul írva, baromi idegesítő.

2021. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 petra.kathleen ***** válasza:
90%
Egy ügyes fodrász le tudja úgy vágni, hogy kicsit dúsabbnak tűnjön. Ezzel a hosszú hajjal tényleg rögtön szembetűnik, hogy milyen vékony és kevés.
2021. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!