Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekbántalmazás pszichológi...

Gyermekbántalmazás pszichológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy ha egy két éves kisfiú az édesapjával marad hetekre és ő vigyáz rá és a hetek elteltével észrevettem hogy a gyerek megváltozott és az a gyanúm hogy verte . Szóval ezt egy gyermekpszichológus be tudja bizonyítani?

2021. ápr. 21. 19:27
1 2
 1/17 anonim válasza:
80%
Sztem tuti. Egyébként agresszív az apa?
2021. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
hogy maradhatott vele hetekre? hol volt ezalatt az anya?
2021. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gyermekelhelyezési per folyik. Igen agresszív. Ezelőtt is sokszor hangoztatta míg együtt voltunk hogy ráférne a pofon meg a verés . Remélem hogy a pszichológiai vizsgálat alátámasztja a gyanumat. Ezért kérdeztem mert bizonyíték hiányában nem merem megvádolni .
2021. ápr. 21. 19:47
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Szegény kisfiú.
2021. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha annyit mondasz, megváltozott a viselkedése azután, hogy az apjánáp volt, elég indok lehet a pszichológiai vizsgálatra.
2021. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem. De a pszichológusi vizsgálat bizonyíthatja ? Mert sok helyen olvastam hogy nagyon nehéz bizonyítani az ilyesmit.
2021. ápr. 21. 20:16
 7/17 anonim válasza:
78%
Akkor biztos bántotta. :-( hívj fel egy pszichológust, és kérdezd meg ezeket tőle, úgy mondd hogy nem vagy benne biztos, csak gyanítod hogy bántotta. Hat valami biztos volt ha megváltozott.
2021. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hirtelen mozdulatra védi a fejét és pofoz meg kokit ad nekem. Eddig ha nem mentem vele azonnal játszani hisztizett most még simán elfogadja elfordul és teljesen magába zuhanva játszik egyedul.
2021. ápr. 21. 20:26
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

sajnos nem tudja 100 szazalekosan bebizonyitani (a gyerekek ebbol a szempontbol nagyon befolyasolhatoak, kvazi azt is el lehet veluk hitetni ami meg sem tortent, ezert a birosag ketesen all hozzajuk), de ezekbol a jelekbol amiket leirtal, a pszichologus eleg valoszinuleg meg tudja mondani, hogy valami tortent (talan meg laikus is, de a birosagon nyilvan szakerto kell)


keress pszichologust, akinek a szakvelemenye megallja a helyet a birosagon, es addig probald elinteztetni, hogy a gyerek ne kelljen az apjahoz menjen a per vegeig.

2021. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindent elkovetek amit csak lehet.
2021. ápr. 21. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!