Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hormonmentes spirál vélemények...

Hormonmentes spirál vélemények? Terhes lettél mellette? Ha igen, mennyi idő alatt? Ha nem, mióta van fent?

Figyelt kérdés
Semmilyem hormon nem jöhet szóba nálam. Gumira allergiás vagyok, és férjem sem bírja.

2021. ápr. 24. 18:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
35%
Én nem használok ilyeneket, de van olyan ismerősöm, aki spirállal lett terhes úgy kb. 1 éven belül.
2021. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

1,5 éve van fent, legjobb döntésem volt, nem lettem terhes mellette

és ilyenkor mindig van valakinek ismerőse aki még gumi és gyógyszer mellett is terhes lett :D:D:D:D nemhogy spirál mellett

2021. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezért érdekelnének személyes vélemémyek. Első közeli ismerős? Tehát biztos forrás?

2es! Van már gyerkőcöd, ha igen, mikyen gyorsan jött össze?

2021. ápr. 24. 18:40
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
2-es vagyok: nincs gyerekem es nem is lesz
2021. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
74%

#1-es vagyok

Beszélek az illetővel igen, biztos forrás.

2021. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül kérdeztem. 2es! Lehet alapból nem sikerülne könnyen a baba. És ezért véd.

1es! Köszi a választ :)

Így igen, biztos a forrás

Viszont így nem tudom mi legyen 😐

Köszi a válaszokat

2021. ápr. 24. 18:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem ne a gyakoris válaszokra alapozz, hanem minden fogamzásgátlási módszernél utána lehet nézni a Pearl-indexnek, ami megadja, átlagosan hányan lesznek terhesek mellette. Két emberből még nem lehet statisztikát készíteni.
2021. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze. Ez így van. De ha még páran írják h terhesek lettek mellette, akkor elengedem ezt a dolgot. Ugyanis abortusz ellenes vagyok. Ha becsúszna, maradna. Viszont nem szeretnék így gyereket.
2021. ápr. 24. 20:01
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Én mondjuk nem a terhességtől félnék a legjobban, hanem ha hanyag az orvos és rosszul méri fel a dolgokat, akkor maradandó károsodás is lehet a vége.


Anyukámnak pl. teljesen begyulladt a méhe tőle, és nagyon sok vizsgálatra elküldték mire kiderült.

2021. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Az én anyukám spirál mellett lett terhes velem, 30 éve. Mondjuk tervbe voltam, csak egy fél évvel később.
2021. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!