Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik dohányoztak terhesség...

Akik dohányoztak terhesség elött, de lerakták babatervezéskor, azok visszaszoktak utána?

Figyelt kérdés

Vagy ha meglepi baba volt s akkor. S persze ha vége lett a szoptatásnak.

Ha igen, miért?



2021. ápr. 26. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyelőre nem. 19 hónapos. Egy hónapja választottam el. 2018 szilvesztere óta nem gyútottam rá és nem is kívánom. Sőt rosszul vagyok a szagától.🤷
2021. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

3 hetet voltunk kórházban (teljes karantén a koraszülött osztályon a covidmiatt) 2 hét után már egy csepp tejem sem volt (nagyon rosszul éltem meg h bevagyok zárva egy szobáva es csak akkor mehetek ki ha láthatás van az inkubátor szobában. Így m8kor kiengedtek minket és hazaértem elmentem kocsikázni. Megláttam egy dohányboltot......

Így visszagondolva nevetségesen hangzik, de akkor megnyugvást adott h végre a "magam ura vok"

Pedig nem terhesség előtt közvetlenül szoktam le. Már akkor mikor az első babánkat terveztük

2021. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Anyám mindkétszer. Az indoka valami olyasféle hülyeség, hogy ennyi jár neki az élettől, vagy mittomén. -_-
2021. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Mind 2x igen sajnos, az elsőnél csak a terhességig bírtam szoptatásnál már cigiztem. A lányomnál nem hiányzott nem is cigiztem, egyszer jött egy ismerős gondoltam nem gond ha elszívok vele egy szálat, hát sajnos másnap már vettem egy dobozzal😭😭😭😭

5év múlva leszoktam, ennek már 18 éve

2021. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nem, pedig azt hittem, fogok, több, mint 10 évig cigiztem az első gyerek előtt, és szerettem is bagózni. Segített, hogy 2 évig szoptattam, akkor ugye szóba se jöhetett. Aztan mikor abbahagytam a szoptatást, a munkahelyemen kimentem rágyújtani párszor a többiekkel, de egyszerűen nem esett jól, így pár alkalom után már nem mentem. Született azóta még egy baba, már ő is 2,5 éves lassan, nem jutott eszembe rágyújtani már egyáltalán.
2021. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
10 évig cigiztem, ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok (nem tervezetten) leraktam egyik napról a másikra. 3 éves a kislányom most, vissza nem szoktam, de ha eljutok nagy ritkán lazítani a barátainkkal akkor előfordul, hogy rágyújtok. Itthonra nem veszek soha és alkalmakkor is csak nagyon ritkán, mert csak 1-1 szálat szívok el.
2021. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

10 év dohányzás....

Terhesen nem cigiztem

És 9 hónapig a szoptatás alatt sem.

Végig hiányzott de ki bírtam, miután nem szoptattam, vissza is szoktam.

2021. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Amikor terveztük az első gyereket, leszoktam a cigiről. 2 éves koráig szoptattam, addig nem is gyújtottam rá (3 év szünet volt kb). Aztán úgy voltam vele, hogy 1 szál cigitől semmi nem lesz. Kb 1 hét volt, mire teljesen visszaszoktam. 🤷‍♀️ 2 évvel később terhes lettem a fiammal. Természetesen azonnal letettem a cigit, egészen a szoptatás végéig (kb 2,5 év szünet), majd a fenti csak 1 szál módszerrel visszaszoktam megint. 🙄 Most augusztusban lesz 2 éve, hogy nem gyújtottam rá (nem újabb terhesség miatt, csak úgy elegem lett) és többet már nem is fogok. 🙂
2021. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkétszer igen. Első gyerek meglepi volt, abbahagytam a dohányzást, három hónapig tudtam szoptatni, utána újra cigiztem. Második gyerek 8 évvel később született, a terhesség előtt abbahagytam ismét, 15 hónapig szoptattam, utána újra rágyújtottam. Most öt éves a kicsi, több gyerekünk nem lesz, viszont két éve nem dohányzom.
2021. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 ismerösöm végig dohányozta terhességet, baj nem lett 3 lányának nem ikrek. másik anyu nem dohányzott szülésig,amikor megszült rögtön futot le rágyujtani
2022. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!