Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordanak a szülők maszkot...

Hordanak a szülők maszkot azon a játszótéren, ahova jártok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 21:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenki.
Páran nem, de többnyire igen.
Nem, senki.
Páran igen, de többnyire nem.
49 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Igazából van mindenkin. Csak van akinek az állán
2021. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Ahol lakunk csak 11 èv felett es csak beltèren kell hordani
2021. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%

Van mindenkin, kivéve a cigányokat. Azokon nincs egyen se.

Rajtam is van, az más kérdés, hogy a covidtól tüdőkárosodásom van, ami miatt sokszor fulladok. Ezért az orrom kilóg, hogy kapjak levegőt, és tudjak a gyerekkel játszani (libikóka, feltenni a hintára, csúszdára, stb. Ezektől kifulladok hamar :(

2021. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk zárva van a játszótér.
2021. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

3-as: ugye tudod, hogy az orrod is a tüdőhöz tartozik vagyis így ugyanúgy nem vagy védve mintha nem is hordanád, hiába takarod el a szád?

Ráadásul már van tüdőkárosodásod, tehát veszélyeztetett csoportba tartozol. Elhiszem, hogy kényelmetlen a maszk,de talán a maszk típusa nem jó, nekem is a 3. vált be ami egy kínai, mosható "jég selyem" maszk volt.

2021. ápr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Hordanak, van, hogy a gyerekek is.


Szerintem az agyonpuszilgatott gyerekemtől ugyanúgy el tudja kapni bárki a talán létező én vírusomat, mint tőlem...


Tehát ha esetleg nekem lenne, egészen biztosan a gyerekemnek is lenne, eszünk iszunk egymás után, itt alszik mellettem és van, hogy egy vízben fürdünk. Meg hát puszi is megy oda vissza, igaz nem szàjon, de akkor is. Amim esetleg nekem van, neki is van biztosan!

2021. ápr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
5-ös! Tudom, de azt a levegőt, amit kifújok, nem bírom visszaszívni a maszkból, mert köhögőrohamot kapok.
2021. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

A maszkkal a másikat véded, ha köhögsz tőle, akkor nem kell lemenni a játszótérre. Pláne úgy, hogy tudod, hogy mit jelent a Covid, hiszen átélted. Másnak is szeretnéd átadni?

Tudom, biztos nem fogod, biztos nem vagy az... Neked is átadták.

2021. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire igen. De úgy egy hónapja nem voltunk, mert három hete betegek vagyunk.
2021. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%

8! 4 hónapja voltam beteg. A karanténom január 4-én lejárt.


Már nem fertőzök, köszi.

2021. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!