Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan, akinek a...

Tényleg van olyan, akinek a gyereke otthon cipőben/szabdálban van non-stop?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén ki vagyok ettől, hogy ebben is mindenki mást mond. Adjál rá, ne adjál rá, ilyet, olyat, amolyat.

A kisfiam mondjuk “megoldja” ezt a kérdést mert konkrétan mindent levesz a lábáról, még a zoknit is. Azon csodálkozom, hogy kint hajlandó az elephanten cipőjét magán hagyni. A Nike-t viszont le akarja szinten venni. Nem tudom mi lesz, ha kinövi ezt a cipőt. Szerintem ez azért tetszik neki, mert ez az a mezítlábas érzésű cipő.

Szoval most akkor mennyire gond, hogy az esetek 90%-ban totál mezítláb rohangál? Ha hideg a lába akkor szoktam rá zoknit adni de kb 1-2 órát tűri csak meg, aztan egyszer csak már azt látom, hogy megint mezítláb van. 15 hónapos.

Illetve akinek hasonló volt a gyereke mi lett a bolcsiben? Milyen cipőt tűrt meg magán? A szandálok teljesen felejtősek aminek nyitott az eleje mert ez a gyerek amúgy egy dózer szóval betonra pl nem engedném kilógó ujjakkal meg sehova. Akkora köveket cipelget amekkorát csak képes felemelni meg hasonló remek ötletei vannak. Ami nehéz és fel tudja emelni azt viszi is. Nyilván néha le is ejti, ami nem lenne praktikus kilógó labujakkal. Mindig gondolom a gondozók se lesznek a nyomában, hogy éppen milyen új ötlete támadt. Márpedig nem fogy ki az ötletekből.



2021. máj. 2. 10:25
1 2
 1/12 Derjaderja ***** válasza:
61%
Nálunk benti cipő van. Az egyes szinteken nagyon más, több helyütt hideg a burkolat.
2021. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Mióta jobb idők vannak, néha még kint sincs rajta cipő 😂😂 Persze csak utvaron belül meg az elkerített játszótéren Én lúdtalpas voltam. Amennyit csak lehetett mezitlábaznom kellett. Ez volt a kezelés 1 része.
2021. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 de ezek szerint ő nem veszi le magáról. Nalunk is vannak hidegebb burkolatok, de nem nagyon érdekli. Nem túl fázós és ritkán hideg a lába. Azt szoktam csekkolni.
2021. máj. 2. 10:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a gyerek, de èn is mezìtlàb vagyunk a hàzban.
2021. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Bőr mamuszban



Hideg a padló

A kemény sem jó nekik sem


Nekem is fáj,fázik

Rendes papucsom van

2021. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a talpa miatt aggódsz, lehet venni ortopéd szőnyeget (muffik). A kislányom bent mezítláb van, és nagyon szeret ezeken járkálni, állni, jól megmozgatja a talpát. Én biztos nem adok rá bentre cipőt, mi is cska a folyosón vagyunk papucsban, hogyha kicsit nagyobb lesz, kap ő is egy papucsot. Nem hideg amúgy a padló annyira, de nem is érdekli, és akkor se lett baja, amikor azon kúszott 3 hónapig, aztán mászott 4 hónapig 💁‍♀️
2021. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5. Vagyok


Nálunk az egész lakás járólapos


Motoroznak rollereznek is benn

2021. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6 hu ez jó köszönöm. Utananezek. Igen a talpa miatt aggódom picit, mert hogy a kemény egyenes állítólag nem a legjobb. De amiért is hogy mi lesz ha a bolcsiben is lerángatja majd a cipőt zoknit.
2021. máj. 2. 11:06
 9/12 Derjaderja ***** válasza:
70%
1 vagyok, ilyen meskas puha talpú mamuszt szoktam rendelni, az bevált, nem veszi le.
2021. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9


5-7 vagyok

Én is a hopp-hopp-ot

2021. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!