Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan keresztnév, amit...

Volt olyan keresztnév, amit nem tudtál leírni vagy mást értettel helyette, vagy nem tudtad eldönteni, hogy fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 14:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy Özséb nevű tanárom, de amíg nem láttam, simán női névnek hittem.
2021. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
A Hedvigről nagyon sokàig azt hittem, hogy férfinév. Számomra nagyon férfias a csengése. Nem is értettem, hogy Harry Potter minek adta ezt a nevet egy tojó bagolynak. Évek kellettek mire rájöttem, hogy lány név.
2021. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 30+ évig meg voltam róla győződve, hogy a Virgil női név, ráadásul a névnapján születtem. Aztán megismertem egyet😕
2021. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámmal ország városoztam és beírtam női névhez az Özsébet, még büszke is voltam magamra, aztán anya kinevetett🤣 20 éves voltam

Nem tehetek róla nekem hangzásra annyira olyan mint a Bözsi


Elsőnek üzenem hogy itthon j-vel irják a Zejnepet 😀 a törökök meg Zeynepnek

2021. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!