Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettetek már a gyermeketeknek...

Vettetek már a gyermeketeknek elektromos autót vagy quadot? Mennyire használják ki és mik a tapasztalataitok? Mire kell figyelni a vásárláskor?

Figyelt kérdés

Most lesz 2 éves a kisfiam és a sógornőm akar venni neki egy elektromos járművet. Mivel ő külföldön dolgozik, így engem kért meg vegyem meg helyette, ő meg majd kifizeti ha haza ért. Elkezdtem nézegetni, de megmondom őszintén én nagyon drágának tartom, ezért is érdeklődnék felőle, hogy mennyire éri meg megvenni!? Meg melyik a jobb?

Ha van ezzel kapcsolatban véleményetek, tapasztalatok, akkor szívesen elolvasnám!

Előre is köszönöm!


2010. aug. 23. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeimet nem érdekli, jobban eljátszanak azzal ami lábbal hajtós, pedig a másik is itt áll, igazából a 2 évesemet nem engedem bele, mert nem tudja kezelni, de a nagyobb is szivesebben vezeti úgy, hogy nincs bekapcsolva. Most kaptak egy lábbal hajtós kistraktort pótkocsival azt viszont imádják. :-)
2010. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányom a 2.születésnapjára kapott elektromos motort.Haláli vele.3 kerekü,rózsszín.Gyorsan megtanulta használni.Nagyon szeret vele közlekedni a járdán is.....Mostanában nem használja.De tegnap már kérdezte,hogy hol van??
2010. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak quad-ja van, még nincs 15 hónapos de már simán megy vele vagy tologatja, és nagyon szereti! Amúgy ez nem volt drága, akciósan 10 ezer Ft-ért vettük egy barkácsáruházban.
2010. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék ilyet venni,ellustítja a gyereket,majd elviszem inkább a vidámparkba.

Nekem jobban tetszenek amiket lábbal lehet hajtani,azzal fejlődik a gyerek.

2010. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy quadot fog kapni szerintem, mert azt most én is láttam 10000 körül. Talán máskor megkapja az autót is, de nem olyan fontos az szerintem...
2010. aug. 25. 07:48
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem lustítja el a gyerkőcöt, ettől nem kell tartani. Nem csak megy vele, hanem tologatja-húzza-nyúzza, ami elég komoly erőkifejtést kíván meg.

És természetesen nem egész nap ezzel játszik.

2010. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!