Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lemondani a babáról a párkapcs...

Lemondani a babáról a párkapcsolatért cserébe? Nem tudom, hogyan döntsek

Figyelt kérdés

A párom számomra a "tökéletes férfi".

Nem részletezném, hogy miért, mert lehet, hogy ami nekem fontos, másoknak nem szempont egy párkapcsolatban, férfiben, de nekem tényleg ő az Igazi. Szeretik a szüleim, családom, barátaim is.

Vele szeretném leélni az életem hátralévő részét, ő az, aki mindent meg tud nekem adni. Egy dolgot kivéve... Nem akar gyereket. Nem csak az elkövetkező 5-8 évben, hanem soha. Erről nem ültünk még le komolyan beszélgetni, nem volt válaszút elé állítva, de tudom, hogy mi a véleménye a kisgyerekes szülőkről, vagy magukról a gyerekekről. Nem utálja őket, de nem kéne neki saját.

Én 24 éves vagyok, jelenleg én sem érzem még az égető vágyat egy kisbaba iránt, de azt mindig tudtam, hogy majd szeretnék egyet. Én jól elvagyok velük, barátnőim babáira is szívesen vigyázok.


Azt nem tenném meg soha, hogy ""véletlenül"" teherbe esek, és belekényszerítem őt az apaszerepbe.


2021. máj. 3. 11:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
97%

Titkon azért azt reméled, hogy néhány év múlva meggondolja magát és akkor minden a helyére kerül...


Most biztos nem fogsz vele szakítani, azért mert nem akar gyereket. A többi meg a jövő zenéje. 4-5 év múlva még mindig nem vagy elkésve, hogy olyan párkapcsolatod legyen, ahol tényleg minden jövőbeni elképzelés klappol. Addig meg élvezd ezt és tanulj majd ezek hibáiból.

2021. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
77%

Szakíts vele, hadd találjon magához illő nőt, aki nem akar gyereket és te olyan pasit, aki akar.


Most még szeretitek egymást, de amikor már csillapodik a lángolás, stb, vagy sérelem ér, a fejéhez fogod vágni, hogy "miattad nem szültem", meg ilyesmik.

2021. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!