Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyet hord amióta Anya?

Ki milyet hord amióta Anya?

Figyelt kérdés

Mióta anya vagyok, már nem kényelmes a tangabugyi, pedig előtte csak ezt viseltem. Öregszem, na :) Viszont a normál bugyi vonala átüt a vékonyabb nadrágokon, és ezzel nem tudok megbékélni sajnos. Nemsokára megyek vissza dolgozni, nem szeretnék "mamibugyis"lenni :)

Ti mit, milyen fazont viseltek ami nem ciki?


2021. máj. 4. 11:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Francia bugyit általában, nyáron ha olyan ruhát veszek vagy fehéret,akkor tanga.Annyira én se szeretem,de még mindig jobb mint ha átütne.
2021. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%

5-ös, de viselhetett más fazont is szülés előtt, nem csak tangát.

Nekem se kellett lecserélni semmit, mert már évekkel szülés előtt más mellett tettem le a voksomat. Csípőbugyi (hipster fazon). Nem üt át, mert nem vág be. Van varrásnélküli, testszínű, lézervágott. Sokkal diszkrétebb, mint egy tanga.

2021. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Franciát hordok. Szeretem a tangát is de sajnos aranyeres lettem és rendesen kűzdök vele
2021. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
En tavaly szültem, de már előtte is jó pár évvel száműztem a tangát. Francia fazonú bugyit szeretem a legjobban. Van sportos, vagy nőiesebb. Csípővonalú. Kényelmes, nem nagymamás.
2021. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Uyganolyat mint szülés előtt. Egyszerű hipster fazont leginkább, meg van néhány száras és pár francia. A tangát soha nem bírtam elviselni.
2021. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Miféle ruházat az, ahol látják a ruhán át, hogy milyen bugyi van rajtam? :D
2021. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Féltangát hordok (azt hiszem ezt hívják brazil fazonnak is). Sima pamut, vagy hátul csipkés változatokban is. Ha nagyon kényelmeset szeretnék, akkor hipster fazon.


Ilyesmiből van több fajtám is:

[link]

2021. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Sajnos külső aranyerem lett terhesen, így tangát csak nagyon-nagyon ritkán hordok.


A lézervágott alsónemű nem látszik át a nadrágon, én ezenkívül hordok még hipster alsót is, nagyon csinos, nőies, klassz darabok vannak, egyáltalán nem mamabugyi egyik sem.


Pl. mint ezek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%
16? Te nő vagy? Ha igen,hogyhogy nem tudod ezt? 🤣🤣
2021. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Testszínűt hordok, francia fazonùt.

Aki hajlamos a fertőzésre, nem ajánlatos tangát hordania, mert kb.létrául szolgál a baktérumoknak a végből a hüvelyhez. Ezt a dokim mondta.

2021. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!