Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyukák miért idegesek es...

Az anyukák miért idegesek es feszultek mindig? Miért mogorvak es komolyak?

Figyelt kérdés
Egy gyereknek szerintem pont, hogy vidamsagot, viccelodest kellene látnia, ereznie. Mindenhol komoly, mogorva, szigoru anyukakat latok, vagy dicsekvoeket. Rosszul vagyok a vedononel a varoban, mindig valaki elkezd dicsekedni, hogy az ő gyereke ezt tudja azt tudja, pedig kutya nem kerdezte. Engem sose erdekel mas gyereke, es sose kezdeményezek beszelgetest. En a gyerekemmel, igaz meg csak 7 honapos, de kezdetektol fogva nevetunk, viccelodunk, hulyeskedunk, kozben, persze ugyesen tanul dolgokat, szepen fejlodik. Miert kell komolynak lenni, ha valaki szult egy gyereket? En ugyanolyannak erzem magam, mimt azelott, csak van egy nevetos, vicces gyerekem, akit imadok a ferjemmel együtt. Mellett ugyanúgy csinalok hazimunkat, kertet stb. Megsem vagyok komor. Valaki megvalaszolna, ezt, miert kell automatikusan, dicsekvo, de komor anyukava lenni? Es mindent tudo..

#baba #gyerekvállalás #Szülő viselkedése #Komoly viselkedés
2021. máj. 7. 07:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Fú de nagy mellénnyel vagy. Gondolom nem volt hasfájós meg nem kel óránként. Akkor lehet te se lennél mindig olyan hipi szupi vidi.
2021. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Sosem làtok mogorva szülőket. Rossz környezetben mozogsz.
2021. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Na pont te is csak itt dicsekedsz. Láttál egy órát az életükből. Lehet a nap többi részét végig nevették ők is.

Specko oltás előtt én is mindig feszült voltam mert a fiam nagyon rosszul viselte, hogy lefogják

2021. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Hát amikor 5:30 óta fentvan a gyerek és reggelinél már üvölt, hogy fáradt de már csak egyszer alszik egy nap, és egész nap kézben akar lenni, annak ellenére, hogy már 11 kiló, hát nem tudok egész nap mosolyogni, ne haragudj...
2021. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem mindenkinek nevetős, vicces a gyereke. Nekem például nagyon jófej volt 2-8 hónapos kora között, mi is vicces-nevetősek voltunk, két hete meg egy nagy vinnyogás minden nap a fogzás miatt. Nem nagyon van mostanában kedvem vidámkodni. Mondhatnám, hogy nem sok okom van rá.


Igaz, dicsekvős sem vagyok, mert a gyerekem fejlődése minimálisan múlik rajtam.


Mondjuk pont a kérdező hangzik finoman dicsekvősnek ezzel a mennyire vidám és jó anya vagyok szöveggel. Ja hogy csak provokálni akar, értem.

2021. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom, néha mogorva, ideges, feszült vagyok. Amikor már napok óta nem alszunk, ordít, hisztizik, kezd nagyon erős akarata lenni, most 11 hónapos, van az úgy hogy nem tudok mosolyogva vidáman szaladgálni vele. Főleg ha séta közben jön rá a hiszti... Akkor fogom magam és megyünk haza. Utcán mások elött nyugodt vagyok, próbálom megnyugtatni, soha nem szóltam rá csúnyán, vagy kiabálva. Itthon vagy család elött előfordul hogy nem úgy szólok rá ahogy kellene, abban a pillanatban meg is bánom, de nem tudok mit csinálni, próbálom úgy nevelni, hogy ne hisztivel akarja elérni amit akar. Ez kimerítő.

De nem dicsekszem, nem hasonlítgatom a babákat, mert tudom hogy mind más, máshogyan fejlődik.

2021. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
A kérdésed alapján pont te vagy az a mindent tudó típus 😉😂
2021. máj. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
1 évesem mellett semmit de semmit nem tudok csinálni. Folyamatosan ott kell ülni mellette, ha felállok sír, rángat, akarja, hogy vegyem fel, cipeltetné magát. Komoly kihívást jelent mellette felrakni egy levest vagy pörköltet, komolyabb kajákról álmodni se merek. Wc-re alig bírok elmenni. Folyamatosan szórakoztatni kell, 2 percet nincs el magában, hiába hagynám, hogy pakoljon, ha fel merek kelni, akkor jön és sír. Mindig is ilyen volt. 3 hónapos koráig durván hasfájós volt, egész éjjel ordított. Sír a babakocsiban, az autóban, a bevásárló kocsiban. Ha egy pillanatra megállunk vele séta vagy bevásárlás közben, már sír. Ha alszik, csendben kell lenni, mert minden kis neszre felkel, pedig nem így lett szoktatva. Takarítani sem lehet mellette, sem enni. Folyamatosan az kell neki, ami az én kezemben van, hiába adok neki is, az nem jó. Igen, sokszor vagyok feszült, ideges, általában a nap végét várom, hogy aludjon. Imádom egyébként, de ez borzasztó, hogy nincs nyugodt 2 percem tőle.
2021. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
13%

Megertelek kérdező.


Nekem hasfájós volt és 16 hónapos, de a minimum az, hogy 3x felvan. De sokszor a foga miatt óránként. Csak én kelek hozzá, segítségem sokszor nincs, párom egyenruhás, dolgozik.


13 kg, sokszor hordozóban altatom el nappal.


Nem biztos, hogy aki jókedvű annak olyan könnyű csak más a turokepessege es hozzaallasa..


Viszont mikor együtt sétálunk és nevetünk, átkarol párom , puszi stb, hát elég megvetően neznek ránk a szülők akik mellett elmegyunk😂


Én is főzök, haztartas stb, nagyon jófej a kisfiunk, imadjuk.


En tudom a titkot, szerelem és szex, ez kell ahhoz, hogy ne legyél mogorva, besavanyodott. :D

2021. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%
Szülés előtt se voltam az aki mindenen nevetgél ha kell,ha nem úgyhogy mások előtt se nyomom fullba a kretént csak mert anyuka lettem.A gyerekeknek pedig az a jó ha többfajta érzelmet látnak, nem az ha egyfolytában nevetgélünk elnyomva minden érzést.Ettől függetlenül én is szeretem a gyerekem meg a férjem is.
2021. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!