Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, normális az ,...

Mit gondoltok, normális az , hogy a 18 éves lányom olyan kijelentéseket tesz, hogy utálja a gyerekeket?

Figyelt kérdés
El kell fogadnom hogy soha nem fog szülni ( állítása szerint). De ha meglát egy kisgyereket vagy kisbabát elfordul , fintorog, egyszer rákérdeztem mi baja és azt mondta nem tehet róla de utálja a gyerekeket. Gyerekkorában sem babaázott soha, és fiús játékokkal játszott inkább. Van barátja , nincs baj a szexuális beállítottságával. Csak engem egy kissé zavar ez a furcsa undor a kicsik iránt. Most kitalálta hogy elkötteti magát hogy ne kelljen védekeznie. Úgy érzem hogy valami nem stimmel nála, vagy egyszerűen csak kamasz????? Mit tennétek a helyemben?

#Nagylányom
2021. máj. 12. 00:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Sokan kinövik. Hagyd rá, lehet, ez is egy korszak.🤷‍♀️
2021. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is hagyd rá, 10 év múlva majd bármit megtenne egy kisbabáért. Egyébként meg az elköttetés nem úgy működik, hogy gondolok egyet és elköttetem magam. Még nem szült, egészséges nőn el sem végzik a beavatkozást.
2021. máj. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Sokakban változhat még ilyenkor ahogy idősödnek és beleérnek abba a korba amikor már “ideje” van a gyerekvállalásnak. Nekem gimis osztálytársaim közül alig volt olyan aki azt mondta hogy szeretne gyereket aztán a legtöbbjüknek mégis lett mert megváltozott a véleményük róla. Tiniként még ő is valamennyire gyerek hiába töltötte be a 18-at, egy gyerek nyilván nem akar gyereket vállalni. Ilyenkor inkább szórakoznak, buliznak kiélik hogy fiatalok ami teljesen rendben van. Aztán simán lehet az is hogy neki nem fog róla változni a véleménye és tényleg nem lesz gyereke, az ő döntése. De te ne erőltesd főleg ne most (de később se kell mindig felhozni) mert elég zavaró tud lenni amikor a szülők tudják jól hogy a gyerekük nem akar gyereket de azért is folyamatosan felhozzák mert hogy nekik unoka kell.
2021. máj. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos el kell fogadnod, hogy nem biztos hogy a lányodnak lesz gyereke. Arra kérlek, hogy ne erőltesd rá az akaratodat, bízzd rá és a párjára ezt a döntést. Hidd el, nincs is rosszabb annál mint mikor a szülők unokáért könyörögnek...

Lehet, hogy mire oda kerül már meg fog változni a véleménye.

Viszont azért azt beszéld meg vele, hogy ne mutassa ki ilyen induszkrét és bunkó módon a véleményét. Ha az utcán szembejön egy gyerek még nem kell fintorogni, szépen nyelje le az undorát és kész.

Az elköttetéstől pedig ne félj, komoly indokok kellenek hozzá hogy ezt bármelyik orvos is megcsinálja.

2021. máj. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Miért akarod erőszakosan szüleszteni a lányodat? Túlnépesedik a bolygó, épp az a probléma, h mindenki ész nélkül ellik mint az állat. Örülj neki, h a lányodnak több esze van.
2021. máj. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

Siman megvaltozhat mire odakerul. Gimis osztalytarsnoim kozul csak annak nincs, akinek nem jon ossze, egyetemista bnoim kozul ketto epit karriert 37evesek, ok nem zarkoznak el, de huzzak meg, szerintem ott is lesz 1-1 vegul.


Boven raer a lanyod eldonteni, na es ott van meg a biologiai ora, szerintem sokunkat meglepett mar h mennyire tud kinozni, ha akarjuk, ha nem.


Ha viszont vegul tenyleg ugy dont h nem szeretne, tartsd tiszteletben a donteset, az o teste, nem unokat szulunk, hanem sajat gyereket. Van meg 20x eve hogy ezt megragja. Annyit tudsz tenni h szereted es tamogatod.


Nekem kisebbek a lanyaim, a kozepso kategorikusan elzarkozik az elol h gyereke legyen mert 1.a szules faj, 2.mi lesz, ha olyan termeszete lesz, mint neki?- mondja ö😃🙈


Remelem idovel obenne is atkattan valami, pedig tenyleg nagyon nehez vele😀

2021. máj. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi idôsen én is így voltam vele, most meg két gyerekem van (saját döntésbôl).

39N

2021. máj. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi idősen én is utáltam őket, olyan szinten,hogy azt mondogattam ,hogy a mellettünk lévő játszótér helyett miért nem temetőt csináltak? Szegény anyámék is csak lestek,hogy mennyire nem szerettem a gyerekeket. 30 voltam mikor szültem a lányom.
2021. máj. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%
Elmúlik,mint a nátha .
2021. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne lenne normális? Én is tettem ilyen kijelentéseket, most meg itt van az ölemben a kisfiam. Változhat az ember gondolkodása, de teszem hozzá, más gyereke engem a mai napig hidegen hagy, nem kötelező úgy általában szeretni a gyerekeket, elegendő, ha az ember a sajátját szereti. És egyébként meg azzal sincsen semmi baj, ha valóban sosem akar gyereket. Nem kötelező, annyi lehetősége van manapság egy nőnek, kell kalkulálni azzal, hogy nem az anyaságot választja.
2021. máj. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!