Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mennek bele egyes nők...

Miért mennek bele egyes nők abba , hogy válás után a gyerekük egyik héten az apjuknál legyen? Így kényelmesebb, hogy lepasszolják? Vagy tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ma már ez egyre nagyobb divat ez, de nem tartom normálisnak. Normális nő ilyenbe soha nem menne bele.

2021. máj. 13. 23:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
91%

Mert a gyereknek nem a legjobb, hogy csak kéthetente van egy hétvégi apukája. Szerintem ez így a normális és pozitívnak találom, hogy az apuka ennyire részt szeretne venni a gyermek életében (mert igencsak ritka, aki nem törődne bele a kétheti 1-be).


Ha a két szülő normális viszonyban van és egészséges környezetben szeretnék nevelni a gyerekeket, akkor én ezt tartom a legjobb megoldásnak.

2021. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
86%
Az #1-es válaszoló jól összefoglalta. Mégis mi ezzel a baj?
2021. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem minden nő egy "baromtól" válik el és az apuka szeretne apja lenni a gyerekének. A nő pedig nem egy önző, játszmázó dög, hogy csak a saját érdekeit tartsa szem előtt.


Csúnyán megfogalmazva.

2021. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
17%
Jah, a férfiak szerintem sem érdemelnek láthatást.🤷‍♀️
2021. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
88%
Imádom ezeket az "ők Nagyon Rossz Anyák, átok rájuk, de jó hogy én bezzeg Nagyon Jó Anya vagyok" típusú kérdéseket.
2021. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

Nem tudom..

Emgem anyam egyedul nevelet fel, de mellette ugyanugy tartottam/tartom a kapcsolatot apammal.

En biztosan nem birnam ki, h ne lassam a gyerekeimet egy hetig ..persze kinek mi a fontos..

2021. máj. 13. 23:57
 7/62 anonim ***** válasza:
87%

#6

Az általad jónak tartott helyzetben az apa még ritkábban látná a gyereket, az nem zavar?

2021. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
92%

"En biztosan nem birnam ki, h ne lassam a gyerekeimet egy hetig"


Az apa meg bírja ki, hogy hetente egyszer látja pár órára?


A gyereknek apja is van. Legalább lesz egy kis szabadidőd magadra.

Anyukád egyedül nevelt fel. Ex szerinted könnyű volt neki?

Mindkét szülő ugyanolyan szülő

2021. máj. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 Cpt_Obviously válasza:
87%
De szar lesz amikor felnő és elköltözik... Te leszek az az anyós aki minden kapcsolatát tönkrekurja majd
2021. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
89%

Már megint a nők :D

Gondolom, az eszedbe sem jutott, hogy esetleg azért - bár nem a legkényelmesebb megoldás - hogy az apa-gyerek viszony ne sérüljön.

2021. máj. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!