Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babával, gyerekkel való...

Babával, gyerekkel való fürdésről és szájrapusziról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem aki szájrapuszilja a gyerekét, annál valami nincs rendben. Nem azt mondom, hogy szexuális töltettel csinálja, de valami oka csak van, hogy nem az arcát, homlokát, kezét, kis talpát puszigatja, hanem a gyerek ajkai, aminek ugye nálunk szerelmi/szexuális töltete van.
2021. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%

Együtt fürödni más emberrel gusztustalan, baba meg még bele is pisil a vízbe 🤮

Szájra puszi szintén nem fér bele a normálisba

2021. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem és nem. Sőt, a gyerekeim által megrágott falatokat sem ettem meg soha, undorító...
2021. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem egészséges egyik sem. Soha nem csinálnám. A cumiját, kanalát sem nyalogatom. Nem iszom és eszem bele az ételébe sem.

Ezt a szájrapuszi dolgot soha nem értettem.

2021. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
6 hónapos a gyerek. Én nem undorodok attól ha véletlenül szájra sikerül a puszi és szoktam is vele fürdeni. A férjem is fürdött már vele. Gyerekként én is fürödtem apukámmal és anyukámmal is.
2021. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nalunk a ferjem szokott együtt zuhanyozni a fiunkkal. 1,5 éves. Nagyon élvezi a fiam, locsolja a férjemet meg ilyenek. En nem szoktam, mert en fürdeni szeretek és az szerintem nem egészséges, ha egymás koszában azunk. Szájra puszit nem szoktunk de múltkor oda adott puszit a fiam, mert látta az apjától hogy ő is oda szokott mikor hazajön, de ez nem ilyen rendszer csak egyszer pont leutanozta, hat ettől azért nem estem így kétségbe.
2021. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom strandra sem jartok a gyerekekkel 😂
2021. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem tartom higiénikusnak a felnőtt-gyerek együtt fürdést. Maximum a két kicsi gyerek egymással.

Szájrapuszit sem tartom szerencsésnek.

2021. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
7-es számolj utána, hogy egy emberre ott mekkora térfogatú víz jut, és a fürdőkádban mennyi. Még medencés strand esetén is ordító a különbség, egy tóhoz képest meg pláne.
2021. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Sorra halnak akik együtt fürdenek a gyerekükkel... Jah nem 😂


6-8 hónaposan mikor még nem tudott ülni még, de már a kiskád kicsi volt, mi is fürödtünk együtt a lányunkkal. Igen a férjem is. Senkinek semmi baja nem lett. És legalább a lányunk is élvezte a fürdést, nem volt vergődés illetve biztonságos volt számára.


Szájra puszi az más tészta teljesen. Nem csináljuk.

2021. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!