Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lenéztek már ez miatt ?

Lenéztek már ez miatt ?

Figyelt kérdés
Gyerekeid születésétől kezdve milyen munkáid voltak,hány évesek voltak,mikor dolgoztál? Ha nem volt mindig munkád,ezért piszkáltak téged vagy lenézett valaki?
2021. máj. 16. 19:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Anyósom terhesen végig dolgozni küldött,meg azt mondta bárcsak meg se születne a gyerek,az,hogy falura le kellett költöznünk+ a vírus nem tett jót munka szempontjából ,5 éves és fél éveket itthon volt,a sógornőm hallottam hogy páromnak kiabál mikor dolgozok már,pedig két évig én tartottam el még páromat szinte végig,az óvónő havonta kérdezgetett,és valamiért nagyon erőltette,hogy ott aludjon a gyerek,amit furcsállok,a nő dolgozzon is,de gyerekkel is legyen,én sok bántást kaptam.csak férjemtől nem. Nálatok?
2021. máj. 16. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Jézus..az a megfogalmazás.

Kezdem sejteni miért anyós hordja a gatyeszt

2021. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Egészségügyben dolgoztam, aztán ugyanoda is mentem vissza. 1 éves múlt, mikor bölcsibe ment, azóta dolgozom.

Anyósom is egészségügyben dolgozik, de már csak 3 éve van a nyugdíjig.

2021. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ebbe a családba be se kellett volna házasodni
2021. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Hülyékkel vagy körbevéve.

Sajnos ma Magyarországon nem tehetjük meg mi nők, az átlag nők, hogy ne menjünk vissza ďolgozni. DE hagy döntsük el, hogy mikor. Ezt nemcsak a munkahely, hanem maga a gyermek is meghatározza.

A lányom 4 hónapos, a nagyok 9 és 13 évesek.

A terv az, hogy 1 éves korában visszamegyek dolgozni. Ha valami végett a bölcsibe szoktatás nehezen menne, nem 8 órában, hanem 6ban megyek vissza. De senki más ne szóljon, majd a férjemmel ketten megvitatjuk, ha probléma adódna. És senkinek nem tartozol magyarázattal. Csak a ferjednek

2021. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Plusz, mi döntöttük el, meddig maradok terhesség alatt dolgozni. Persze a lány mindent felülírt.

Én tuti megmondtam volna, hogy törődjenek a maguk dolgával.

Utolsó voltam

2021. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 èves a gyerekem, nincs fizetett munkàm miòta megszületett. Èn elèggè furàn èrzem magam miatta, megszoktam az anyagi függetlensèget.

Itthon àpolok idős rokont, plusz gyereket nevelek, hàztartast vezetek. Kitölti a napom, de így is kaptam beszòlast, hogy ,,akkor nem is dolgozol"?

2021. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!