Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tantárgyat tanított a...

Milyen tantárgyat tanított a gyermekednek az a tanár, akivel kapcsolatban a legtöbb negatív élménye volt az iskolában?

Figyelt kérdés
Miért panaszkodott a gyermeked?

2021. máj. 23. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Matematika. Durva volt a tanár, többször megfenyegette hogy érettségire se fogja engedni. Alapvetően nem egy rossz matekos de a stresszt rosszul viseli így kettes volt mindig a biziben. Érettségin simán meglett a négyes.
2021. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Saját érdekel? Az összes matektanáromat utáltam.


Kezdve Kati nénivel alsóban, pedig akkor még ment a matek, Rozó nénivel 5.ben, Edit nénivel 6-8. osztályban aki még ki is jelentette, hogy utálja a lányokat, és a fiúk érdekes módon sokkal jobb jegyeket kaptak mint addig. Na őt különösen utáltam. Aztán Ilona gimiben, meg az egyetemi matektanárok is borzalmas emberek voltak. Aztán végre jött egyetemen egy fiatal tanár, na nála szerettem matekra járni.


De a legnagyobb negatív élmény a technika-magyar tanárral volt, aki próbálta megtanítani a magas, mély, vegyes hangrendű szavakat amit nem értettem ezért három 1-est adott egy feleléskor egyik a magas, másik a mély harmadik a vegyes hangrendű szavak elrontása miatt. Ugyanazon a héten technika órán is adott egy karót mert nem volt szép a horgolásom. Nem volt jó hét.

2021. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

2.vagyok.


Ilona volt a gimis, nálunk azt mondta, hogy aki jobban teljesít érettségin matekból mint év közben, azt megbuktatja mert tuti csalt. Nincs olyan szerinte, hogy valaki az órán kettes, de négyes érettségit ír.

2021. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Érdekes a Te történeted is. De ezek szerint mégis matematikával kapcsolatos szakra mentél, vagyis a tantárgyat nem utáltad meg.
2021. máj. 23. 11:18
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos alaptantárgy, muszáj volt megcsinálni. Legalábbis muszáj lett volna. A szakdolgozatomat írtam már, megvolt szinte minden, megvolt a Matematika 2 (a fiatal tanárral elsőre meglett) viszont nem tudtam megcsinálni a Matematika 1-et, amit a végére tudtam hagyni mert nem épült rá másik tantárgy. Ezen kívül nem tudtam levizsgázni Pénzügytan 1-ből ahol 90% a bukási ráta. Megvolt a Pénzügytan 2, meg a Gazdasági Pénzügytan (ahol az egyik dolgozatot névvel ellátva kitöltetlenül adtam be mert már nem tudtam lemondani időben a vizsgát és ha nem jelentem meg pénzbírság volt, viszont rohannom kellett egy másikra, kicsit rosszul egyeztettem a dolgokat, és 23%-os bukó lett. Ezek szerint a nevem 23%-ot ér)

Emiatt a 2 tantárgy miatt feladtam az egyetemet. Le lehet pontozni, nagson elegem lett, hogy az asztalra dobták a dogákat és akié rajta maradt az átment, nekem erre nem volt pénzem több.

2021. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Kémia
2021. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Testnevelés, illetve matek-fizika.

Utóbbinál nálunk sem szerették, ha egy lány okos ezekből a tantárgyakból, a tesi pedig olyan volt, mint egy nyugdíjas revü táncdélután, mégsem kaptam soha jó jegyet belőle, mivel nem könyvelőnek, vagy orvosnak a gyereke vagyok, hanem egyszerű embereké. Pedig nem voltam se rosszabb, se jobb, mint az átlag. De nálunk az élsportoló lányokat is terrorizálta a tanárunk. Nemhogy büszke lett volna rájuk. Idióta nő. Örülök, hogy megszabadultam tőle.

2021. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Testnevelés, szerettem volna a tesit de a tanár megalázott minket minden alkalommal.

Irodalom, a tanárunk nagyon lenézte a lányokat és megmondta mi bármit csinálunk sosem leszünk jobbak négyesnélm

2021. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Idegen nyelvet. Folyton megalázta az osztálytársai előtt, ha kicsúfolták, velük nevetett. Amiért ő egyest kapott, ugyanarra másnak nem. A gyerek sírva ment iskolába - de csak amikor órája volt ezzel a nővel.

A másiknak a testnevelés, alázta ahol érte, kinevette az osztálytársai előtt.

Érdekes módon mindkét gyerekem 4-eseket szerzett főként ezeknél a tanároknál, tehát nem ők voltak az alkalmatlanok, csak a tanár kiélte magát rajtuk.

2021. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én utáltam az alsós osztályfőnökömet (sztori röviden: az első nap még nem tudtam leírni a nevem, tehát a "rossz olvasók" csoportjába kerültem, majd ott maradtam négy éven át, mert amikor megtanultam olvasni, annyival gyorsabban olvastam, hogy folyton előrébb jártam a könyvben, mint a többiek, és sose tudtam folytatni a felolvasást... folyton ki akart vizsgáltatni, és nem értette, hogy mért ő hülye), aztán a gimis angoltanáromat, az összeset (az első tiszta hisztis volt, de tanítani nem tanított semmit, csak úgy elvárta hogy tudjunk dolgokat magunktól, a második meg olyan aranyos és cuki és lelkizős volt, hogy egy feladatot három hétig oldottunk meg, nem az ő érdemük hogy jól tudok angolul), általánosban minden tesitanárt, gimiben az utolsó évest, a természetismeret-tanáromat, plusz minden rajztanárt. ja és a felsős matek-fizikás osztályfőnökömet. meg az összes infótanárokat. ja és felsőben szerettem mind a töri-mind a technikatanáromat, de hetedikre mindkettő kifordult magából, vagy nem tudom mi történt, a töritanár elment szélsőjobbosnak, a technikatanár meg tiszta unalmas lett (addig szereltünk, meg főztünk, meg barkácsoltunk, aztán meg csavarboltba meg ilyen helyekre vitt minket "nézelődni" óratartás helyett)
2021. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!