Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtudnátok bocsátani a...

Megtudnátok bocsátani a párotoknak ha megcsalna? Vagy inkább egyedül felnevelnétek a babátokat?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 21:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tudnám megbocsátani.
2021. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Miért csalna meg?
2021. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudnám.
2021. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem ennyire fekete-fehér. Van az a szituáció, amikor meg tudnám bocsátani.
2021. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%
Én megtudnám.
2021. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
A körülményektől függ. Én azt mondtam, hogy próbáljuk meg folytatni a kapcsolatot a magunk és a kicsi miatt. Konkrétan nem csalt meg, vagyis nem feküdtek le, de azért összejárt egy nővel, mert állítólag belezúgott. Aztán kiderült, hogy az érzés egyoldalú volt.
2021. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Az függ a körülményektől. Ha úgy csalna meg, hogy én egyébként minden tőlem telhetőt megteszek a házasságunkért, erre egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben megcsal akkor mehet amerre lát.

Ha úgy csalna meg, hogy én híztam 30 kg-t, tiszta igénytelen vagyok, nem adok magamra semmilyen téren, nem kommunikálok vele, folyton veszekszem, szex nincs és még sorolhatnám, akkor először magamba néznék, hogy őszintén, élhető társ vagyok? Ha erre a saját válaszom nem, akkor megpróbálnám helyrehozni a kapcsolatot amennyiben persze a férfin látom a megbánást és a hajlandóságot.

Nyilván ha azért vagyok ilyen lepukkant mert a párom egy kandisznó aki egész álló nap fetreng a kanapén és sörözik meg ugráltat ráadásul még ennek tetejében meg is csal akkor kapnék az alkalmon és végre kidobnám (megcsalás nélkül is). A variációkat pedig sorolhatnám a végtelenségig, ez nem fekete-fehér kérdés azért.

2021. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Megbocsátanék neki, a saját lelki békém miatt. De persze kidobnám. Ez azonnali szakító ok.
2021. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Szakítanék, és egyedül nevelném a gyerekeket.

Ismerem magamat, és tudom, hogy többet nem tudnék ugyanúgy ránézni, folyton ez járna a fejemben és nem tudnék megbízni benne.

2021. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2021. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!