Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki anyatejről pár hét vagy...

Aki anyatejről pár hét vagy hónap elteltével tápszerre váltott, miért tette?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 07:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl az egekig magasztalt szoptatasbarat svéd itatopohar után nem volt hajlandó szopni a babám. Csak tatogott mint egy kis madárka :)

Szóval maradt a cumisüveg.

2021. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mi is hasonlóképp voltunk. Egész nap rajtam volt napokig, de nap végére már zokogott, annyira éhes volt. Én elhiszem, hogy ez az útja és más simán megcsinálja, de én nem voltam hajlandó éheztetni. Az eset után bekevertem egy tápszert, megette, és szegény meg is nyugodott. Most sem csinálnám másképp, inkább tápszeres/cumisüveges legyen, minthogy egy pár napot is éhezzen. A fejés meg csak nekem nem jó, ez a kisebbik rossz. Mi is hivatalosak vagyunk vendégségbe, már előre szóltunk, hogy csak 2-3 órát maradunk...
2021. jún. 4. 12:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!