Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyermeketekkel mentek a...

Ha a gyermeketekkel mentek a strandra egyedül hogy oldjátok meg a pénztárca és a telefon biztonságos helyét?

Figyelt kérdés

Hova teszitek hogy ne kelljen egyfolytában nézni a táskát?

Vagy mondjuk ha képet akartok csinálni ha nálatok van a mobil mibe teszitek vagy hogy hogy ne legyen vizes?


2021. jún. 9. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Értékmegőrző. Nem kell állandóan a telefonnak kéznél lenni. Csak törölköző meg papucs van nálunk, esetleg kalap, kendő, innivaló.. a többit beteszem a szekrénybe.
2021. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy eddig, ezek a dolgok a szekrényben pihennek, a kulcsot/kártyát pedig el tudjuk rakni.
2021. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Holvan szekreny a szabadstrandon?:)
2021. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
3-as, azt hol írja a kérdező, hogy szabadstrandon van probléma ezek elhelyezésével? Akkor amúgy mi az autóban szoktuk hagyni, vagy a szálláson.
2021. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Van vízálló telefontokom, nyakba akasztható, plusz még a fürdőruhám alá is be szoktam csúsztatni (egyrészes, így van hova). A lakáskulcs vízálló.
2021. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szabadstrand hanem rendes uszoda
2021. jún. 10. 00:46
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Értékmegőrző. Meg lehet kapni ilyen vízálló nyakbaakasztható pénztárcát is, amibe belefér egy fagyiravaló, ha nem akartok visszarohangálni. Képeket viszont pont ezért nem szoktam készíteni, csak ha többen vagyunk.
2021. jún. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Nálam a táskámban van, letakarom törölközővel, kalappal, ha fotózni akarok előveszem, ha nem, akkor elrakom..


Nincs nálam sosem a vízben. A gyerekkel mindig a cuccunk mellett vagyunk, ha medencét váltunk, viszem a táskám, a törölközőm a napágyon marad. Én is tartottam tőle, de mindig abba az irányba kell fordulni, amerre a holmid van.


Egyszer kétszer kerülgetett a szívbaj, illetve egyszer majdnem ellopták a holmim(pasi nő tini gyerek rádobta a mi cuccunkra a törölközőjét, majd együtt akarta felemelni, de rászóltam, hogy "elnézést", elnézést kért, majd visszaadta. Nem tudtam megmondani, hogy lopni akart e a pasi, vagy figyelmetlen volt, szóval nem csináltam semmit, gazdagnak tűntek, hilfiger papucs, fehérek, illetve angolul beszéltek)


Oda kell nagyon figyelni a hullámmedencénél is.. esetleg megkérni a melletted lévőt, hogy figyeljen a holmidra, pláne ha ő is kisgyerekes anyuka.

2021. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szekrényben szoktuk hagyni az öltözőben, proxy órával nyitható/zárható.
2021. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!