Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság kiért kell ilyen...

Manapság kiért kell ilyen képeket kitenni?

Figyelt kérdés

Kb a 10.képbe futok bele ma, ahol nők szülés utáni napokban, egyszáll felnőtt pelenkában pózolnak.

Mondván ez is az élethez tartozik.

Értem, én, persze ahhoz tartozik. De miért kell ezt nyilvánosan megosztani?! Kit érdekel?!

En sem teszem ki mensi után a betét képét, nem posztolom, ahogy a wc-n ülök, pedig ez is az élet része.

En is szültem, igaz pelenkát sosem hordtam, de mégis volt bennem annyi tartás, hogy felveszek még itthon is egy rövidgatyát, ne látszódjon a mamabetét. Nem még ország világnak mutogatni...


Ti hogy vélekedtek erről? Csak engem akaszt ez ki?


2021. jún. 11. 07:41
1 2
 11/19 flora08 ***** válasza:
60%
Teljesen egyetértek veled, kérdező. Őszinte leszek, teljesen kiakadtam, amikor ilyen képeket láttam. Az indok pedig az, ami legszívesebben csupa nagybetűvel írnék: magánügy. Megdöbbentő néha, amit művelnek. Aki nem tud ezzel azonosulni, az meg rögtön prűd 😩 szemérmesség is van a világon. Egyszerűen nem illik. Ha később a tizenéves lánya fehérneműs képeket oszt majd meg, #ezvagyokén, meg #elfogadommagam címszó alatt, az is rendben lesz? Tudnám még fokozni, de inkább nem teszem, a lényeget leírtam 😄
2021. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Most teljesen el vagyok képedve, nem tudom nevessek vagy sírjak. Én már szültem, de nem hordtam pelenkát utána egy percig sem, és nem is hallottam még senkitől. Ha valaki ennyire vérzik, nem szabad kiengedni a kórházból, mert életveszélyes állapotban van. Esetleg vizelet vagy széklettartási problémák miatt hordja? Nem ér ki a vécére? Az eszem megáll komolyan. Az meg undorító, hogy így készít képet magáról és még ki is teszi. Kit érdekel a pelenkás szaros segge, maximum a párját meg az anyját. Normális emberre max a hányingert meg a szánalmat hozza.
2021. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
#12 nekem is elég volt a betét, de ne írjál már baromságokat. Gyakori hogy valakinek nem elég és semmi életveszélyes nincs benne. A széklethez meg semmi köze.
2021. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

#12 az nem feltetlenul pelenka, hanem Inkontinencia bugyi, en pl nagyon durvan sokat verzek menzeszkor es szuleseim utan is kaptam veratomlesztest illetve infuzioban vasat, majd 6-8hetig vereztem, jol jott a betetes bugyi, tobbet felfog, nem azol at (sima menzesznel is tampon+szarnyasbetet a normal nekem), de nem mutogatom, plane nem posztolom, mondjuk celeb sem vagyok😀 nem tudom kinek szolnak ezek a tipusu kepek, apukaknak, jovendobeli apukaknak? Mert oszinten szolva egy masik no szules utani teste megsem olyan mint az enyem, tehat nem tudok mit kezdeni az extra infoval. Szerintem ez szimpla feltunesi viszketegseg. Ma mar semmi sem maganugy, sajnos. Miert mi ertelme pl a youtubera feltenni a videot ahogy szules utan elbucsuzik a halott gyermeketol? Az masnak miben segit, aki szinten atment ezen?


Nekem sosem lett attol jobb erzesem h masnak is sz.ar, mas is szőros, strias, marad rajta felesleg, masnak is meghalt a kiskutyaja, a rokona, eltorte a labat.


De nem vagyunk egyformak.

2021. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
Pont ezért teszik ki, amit most csinálsz. Ők az ismertségből élnek, a felháborodás pedig rengeteg ismertséget generál. Gratulálok, épp most reklámoztad őket teljesen ingyen.
2021. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszik ez a "kicsit martirkodas" es tudjatok miert? Mert egyre tobb a childfree 30as akik habzo szajjal lehulyezik meg az allamon eloskodonek titulaljak a csaladot vallalo noket. Es sajnos nem egy ferfi van aki undorito modon nyilatkozik a szult nokrol, nezzetek csak meg fbon a gyerekmentes ovezetet. Szamtalanszor felvetik hogy maguknak szulnek a nok ne sirjanak ez termeszetes allapot stb. Ez egy kis fricska nekik a reszukrol (bar en nem mernek ilyet csinalni) de lelekben ezekkel a nokkel vagyok 👌 tokre unom mar hogy divat lett lenezni a csaladokat.
2021. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Bellatrix:3 ***** válasza:
82%
Én személy szerint childfree vagyok. És engem speciel nem is zavar nem is érdekel kinek hány gyereke van és mit posztol a közösségi oldalára. Azért jók az ilyen posztok mert ez is van ha tetszik ha nem nekem pl egy példa, hogy na ez sem hiányzik vagy hiányozna mint sok más terhességgel meg gyerekkel járó dolog. Nekem más ad boldogságot. Van akinek ez. Élni hagyni kellene mindenkit úgy ahogy neki jó. El lehet férni a másik mellett csak akarni kell.
2021. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%
Bellatrix, bocsánat, hogy off leszek, de ha már itt vagy, akkor megmagyaráznád, kérlek, hogy akkor miért nézegeted és válaszolgatsz a Gyerekvállalás, nevelés topikban, ha egyszer kifejezetten NEM vállalsz gyereket SOHA? Bocs, de engem eléggé idegesít, hogy folyton van egy childfree, aki idejön dicsekedni, hogy naugye, bezzeg énnekem ezt se kell elviselni, milyen nagyszerű az életem... akkor minek pazarolod az idődet ezekre az idiótákra,akik létező gyerekeikkel kapcsolatban kérdeznek? Komolyan érdekel.
2021. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bellatrix:3 ***** válasza:
43%

Véleményt nyilvánítani gondolom szabad. Én nem dicsekedtem semmivel nem tudom hol olvastad. Plusz ahhoz szólok hozzá meg azt nézek ami jól esik senkinek semmi köze hozzá. Gondolom te is hozzászólsz egy csomó dologhoz ami nem foglalkoztat vagy megnézel mást is amivel nem értesz egyet. Kettőnk közül én kulturáltan szóltam hozzá a kérdéshez és nem úgy kezdtem, hogy mindenki hülye akinek gyereke van.

Szép napot!

2021. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!