Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet földolgozni ezt és...

Hogy lehet földolgozni ezt és túllépni rajta?

Figyelt kérdés

A gyerekek beléptek a serdülőkorba. Az apa eljut arra a pontra, hogy ráébred: nem csak a gyerekei anyja, hanem ő is alkalmatlan szülőnek. Gondoskodó és nagyon fontos számára a gyermekei sorsa, de ezen kívül alkalmatlannak érzi magát, részben azért mert mentális problémákkal küzd. Tisztában van gyengeségeivel, problémáival, de úgy érzi, a pszichológus is kevés, mert nagyon komplex a probléma. Az anya komoly személyiségzavarokkal küzd és teljesen alkalmatlan anyának, neki nincs betegségtudta és nem is fog soha öntudatra ébredni.

Kérem, csak az reagáljon, aki hasonló dolgot átélt, vagy megfelelő élettapasztalattal rendelkezik a témához kapcsolódóan. Aki csak találgatni, kombinálni tud, kérem mellőzze a hozzászólást. Köszönöm!



2021. jún. 14. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, lehet, hogy nem erre a válaszra vársz. De mit vársz itt, ha pszichológus nem tud segíteni?

(egyébként mit csináltatok a pszichológusnál? Meddig jártál vagy mióta jársz? Milyen technikákat alkalmaztatok?)

2021. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ilyen komplkált ügyben ennyi infóbólcsak találgatni és kombinálni lehet. Ha te a GYIVI-től vagy, szerintem emeld ki a gyereket, jobb lesz neki.

Ha az apa, meg szedd össsze magad, még mindig jobb vagy, minha nem is volnál. Nem tökéletes egyikünk se, egy minimálszintet viszont el lehet érni. A gyerekenek az érzelmek a fontosak, az alkalmasság egy másik szint.

Én komoly alkoholizmusból jöttem vissza a gyerekek miatt pont az alkalmatlanság érzése okán. De őket nem zavarta ám annyira, de jobb így.

2021. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
8%
Sehogy , baszhatod .
2021. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!