Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 éves gyerekkel együtt...

7 éves gyerekkel együtt parasailing Horvátországban?

Figyelt kérdés
Nagyon szép lett a bizonyítványa és arra gondoltam, hogy ez lenne az ajándéka. Nem durva szerintetek? Mennék fel vele természetes 😊
2021. jún. 15. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van olyan gyerek aki szeretne ilyet, ha a szülő megszeretteti vele. Én semmiképpen és így a lányom se jártas az ilyen dolgokban, nem örülne neki.
2021. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon jó ötlet, mi a családban szeretjük az ilyen programokat. A testvérem viszi a gyerekeit mindenre, ha elérik azt a kort, hogy élvezik is és biztonságos is, de ez minden gyereknél más családon belül is.
2021. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Fiam biztos nem próbálná ki, de ennyi idősnek inkább vennél legot mint ilyet.
2021. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam repülni is nagyon szeret és ez is tetszik neki. Próbáltam tapogatózni már és csillogtak a szemei.. 😊 A legobol meg tele vagyunk már..
2021. jún. 15. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Semmiképpen sem jó ötlet ez inkább 14+éveseknek jó ajándék.

7 évesnek,Lego komolyabb készlet, aquapark,falmászás ezek biztonságosabbak .

2021. jún. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy örülne neki, akkor mi a kérdés?
2021. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van e valami komolyabb ellenvetése ennek a dolognak, amire én nem gondoltam. Ez tulajdonképpen. 😊
2021. jún. 16. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyerek megijed,meg gondolja magát stb.
2021. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen le lettem pontozva egyébként nem értem, hogy miert. 6 éves kortól lehet, teljesen biztonságos, de nyilván ha a gyerek sír és nem akar, akkor nem kell ráerőltetni semmit..
2021. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!