Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérjem a volt férjemtől vagy ne?

Kérjem a volt férjemtől vagy ne?

Figyelt kérdés

6 éve váltunk el, 2 közös gyerekünk van. Külföldön dolgozik, 37ezer ftot fizet gyerekenként havonta.

Felhivott, hogy lakodalomba szeretné vinni a fiúkat, vegyek nekik ruhát. Vettem. Cipőjük volt, a kicsinek volt inge, ezeket nem vettem.

14ezret költöttem nadrágokra és ingre.

Szerintetek kérjem tőle ezt a pénzt?


2021. jún. 20. 14:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
13%
Nagyobb gyerekem is van,de ő sincs annyiba.Max.karácsonykor.Mert az életszerű hogy minden honapba ruha,gyogyszer stb.Miről beszélsz?Mi kerul havi 40 ezerbe?
2021. jún. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Persze, nem veszek minden hónapban ruhát, de amikor veszek, kezdjük 2 farmer, darabja 10ezer. 2 mackó, darabja 7000. 5-6 póló, darabja 4000 körül. Alsók, zoknik, megint egy 10es. Cipő egy évben 2 kell, darabja 20. Plusz a bakancs, az megint 20.

Akinek kisgyeremeke van: 8000ből 20 ruhát? Ezt egy babával még oké, de egy kamasszal?

De nézzük már meg mennyit eszik egy kamasz. Reggeli 2 pogácsa fél liter tejjel, minimum. Ebédre csak a lasagne, spagetti, rántott hús, rantott sajt. Ezek nem olcsók. És akkor még nem kért pénzt arra, h elmenjen fagyizni a barátokkal.

Nagyon el vagytok tájolva abban, h mi mennyibe van.

Persze, lehet olcsóbban venni, de egy kamasztól mit várunk? Nem fog kínai szarokban járni, plusz már azok is drágák.

2021. jún. 21. 07:24
 23/39 anonim ***** válasza:
90%

22! Nagyobb gyereked van és nem tudod mi kerül rajta 37000 nél többe?😁

Nem mindenki tartja “alapon” a gyereket. Eteted itatatod rendesen őket? Külőn órák, ha gyermek valamilyen zene, sport, művészeti vagy nyelv tagozatos osztályba jár, akkor az ezekhez szükséges eszközöknek a beszerzése is tovább terheli a szülők pénztárcáját stb stb . Vagy nálatok semmi kiadás nincs csak a ruha és kész????

2021. jún. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
3%
Hát arrol nem mi tehetunk hogy egy gyereknek drága cuccot veszel,amit pár honap mulva ki nő!🤦🤷
2021. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Az olcsót nem veszi fel.... és nem azzal van a baj, hogy olcsó, hanem hogy silány minőség. Ereszti a színt, eldeformálódik, stb.

De örülök, hogy a te gyereked felveszi és jól érzi magát benne.

2021. jún. 21. 08:05
 26/39 anonim ***** válasza:
83%
Elvált vagyok két picivel. Én a helyedben annyit mondtam volna neki, hogy akkor lehet hazajönni és felöltöztetni a gyerekeit az esküvőre. Ne légy a csicskája.
2021. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
16%
Ez a cigány duma....mitől csicska,mert megkérte a gyerekei apja,hogy vegyen nekik ruhát.Ő az anyjuk,ő tudja milyen kell..
2021. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
21%

22

Itt nem 40 ezerről beszélünk hanem 80-ról mert anyukának a saját részét is hozzá kell tenni tehát a két gyerekre havonta 160-at költ elvileg anyuka és abba nem fér bele hogy legyen mindig egy rá való parezer forintos kínai ünneplő nadrág.

2021. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó! Szerintem nagyobb szívás 2 gyereket egyedül nevelni mint 600 ezerből leadni rájuk 2* 37 ezret aztán kész. Itt nem apuka jár rosszul maradjunk annyiban...
2021. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
27%

30

Ja mert mennyit adjon? Mennyi lenne szerinted elég? 500 ezer? Ma a gyerekek 99%-ára nem költenek el fejenként 80 ezret Magyarországon. Töredékét sem. A kérdező sem költ rájuk ennyit. Akkor minek adjon az apuka többet. Így sem a gyerekekre megya pénz.

2021. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!