Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérjem a volt férjemtől vagy ne?

Kérjem a volt férjemtől vagy ne?

Figyelt kérdés

6 éve váltunk el, 2 közös gyerekünk van. Külföldön dolgozik, 37ezer ftot fizet gyerekenként havonta.

Felhivott, hogy lakodalomba szeretné vinni a fiúkat, vegyek nekik ruhát. Vettem. Cipőjük volt, a kicsinek volt inge, ezeket nem vettem.

14ezret költöttem nadrágokra és ingre.

Szerintetek kérjem tőle ezt a pénzt?


2021. jún. 20. 14:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
77%

Látom a lényeg nem ment át.

Elváltak. Anya maradt a gyerekekkel akinek mindent IS meg kell oldania, neveli ellátja gondozza őket. Szerinted onnan kinntről Apuka mégis ebben mit vesz részt? Itt miért nem pattogsz hogy a gyerek nevelésből is vegye ki a részét 50 % ban? A gyereknevelés nem csak csillámokat fingó pónik tömkelege. Ez mind csak Anyukáé, Apa meg éli világát gyerekmentesen ugye??

2021. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Szoval a lényeg, hogy röhögve fizessek ezt a kis összeget a gyerekei után ha már az életükben aktivan már nem vesz részt, ez a pénz nem nagy összeg cserébe munka után haza megy felteszi a lábát az asztalra és megnéz egy foci meccset. Anya majd neveli meg bajlodik a gyerekeivel. Tényleg nem érted a különbséget?
2021. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
29%

32

Tehát megint ott tartunk hogy az itteni emancipált független strongwomanek szerint a gyerektartás igazából kárpótlás az anyukának azért a borzalomért hogy vele vannak a gyerekek és tök oké hogy a gyerekek nélkülöznek közben anyuka meg körmöshöz meg szolibahordja a lóvét az apuka a sz.r hogy nem adja oda a fizetését. Ezért jó idejárni.

2021. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
90%

Kárpotlás????😆

Te nem vagy normális. Tudtad, hogy egy gyerek eszik iszik öltözik és egyéb szociális igényei is vannak amik pénzbe kerülnek és bármennyire furcsa is neked de nem csak anyuka feledata kötelessége ezeket megoldani hanem a külföldre költöző apáé is!

De te is ilyen elhagyom a családom és többé leszarom miből tarod el a gyerekeidet forma lehetsz.

2021. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Ne általánosítsunk. Az én gyerekeim, nem másoké. Nem kell itt azzal jönni, hogy a nagy átlag mennyit költ a gyerekeire.

Sajnos nagyon el van tévedve az, aki aut hiszi, hogy ennyiből vígan lehet rendezni őket. Nem, nem lehet. Meg lehet próbálni. Próbáltam olyat főzni, nem tetszett. Próbáltam máshol vásárolni, nem tetszett. Akkor meg apuka vitázott, hogy bűzös a gyerek lába a kínai cipőtől....

2021. jún. 21. 17:17
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
34! Azért mert neked sikerült kifognod egy olyan “ nőt” aki a gyerektartást körmösre meg szolira😂 költötte( de azt is te választottad) nagy hiba általánosítani. Mellesleg gondolod ő abban a hónapban nem vett enni inni valót a gyereknek? Amugy cserèljetek , mutasd meg hogy kell, 1-2 hónap utàn sírva könyörögnèd vissza a gyerekeket az anyjukhoz
2021. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
9%

37

Jaj mindig ugyanaza szöveg de azért foggal körömmel ragaszkodtok a felügyeleti joghoz mert csak úgy jár a bulipénz. Azt amúgy gondolom vagod hogy ha apukáé a felügyelet neki is jár a gyerektartás. Gondolom akérdező is szó nélkül pattintaná a havi 80-at és persze ha kell ruha cipő gyógyszer azt is egy szó nélkül fizetné.

2021. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Ennek itt semmi értelme.

Köszönöm a rendes válaszukat.

2021. jún. 21. 17:52
 39/39 anonim ***** válasza:
86%
38! Igen mert annyira sok apuka töri magàt, hogy nàla legyenek a gyerekek elhelyezve ne röhögtess màr. Valljuk be többsègüknek esze àgàba nincs a sajàt gyerekèt nevelni, het 7 napba hisz akkor oda a független szabad élet😃 de mondom cserèlni kell ès megmutatni hogy kell 2 gyereket ellàtni nevelni munka mellett ès ebbôl a pènzbôl , jaaaaa hogy azèrt annyira nem mègsem kell az a frànya felügyeleti jog mi?
2021. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!