MÁK kártya pótlása?

Figyelt kérdés
Elvesztettem, hogy jutok újhoz? Elérhetetlen a MÁK emailben is meg telefonon is!
2021. jún. 20. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig csak ők tudnak másikat adni.

Nyújtsd be epapíron, arra muszáj reagálniuk.

2021. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Néztem az ügyfélkapun is, de nem igényelni akarok, mert már megítélték, hanem pótoltatni, ahhoz meg nem találtam opciót..
2021. jún. 20. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Epapíron csak simán írd azt, amit az emailben írtál. Nem kell nyomtatvány hozzá.
2021. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Személyesen be mész a MÁkhoz és elmondod és le írod nekik hogy mi történt ,és kéred pótlását.
2021. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
NA, megcsináltam tegnapelőtt az epapírt, leírtam minden adatot, hány napba kerül, amíg reagálnak? Mert tegnap és ma semmi hír. Holnap megyek be a városba, útbaejthetném a központot is az Árpád hídnál..
2021. jún. 22. 14:34
 6/7 A kérdező kommentje:
SEMMI! Nem reagálnak. Bemegyek a MÁKhoz.
2021. jún. 24. 06:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj. Amúgy 30 napjuk van válaszolni. Tapasztalatom szerint a Mák kb egy hét alatt válaszol.
2021. jún. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!