Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalást egzisztenciáho...

Gyerekvállalást egzisztenciához kötni törvényileg miért ördögtől való agyrém?

Figyelt kérdés

Megszületendő gyerekek millióit lehetne töméntelen szenvedéstől megszabadítani.


Vagy ez egy nagyon soktényezős dolog?



2021. júl. 11. 19:08
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
88%
47. téged még a sims közelébe se szabadna engedni, nemhogy diktátornak :D
2021. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
25%
Azt halkan megjegyzem, hogy a legtöbb munkakört kamerával veszik fel, az emberek tudják, ezért sokkal jobban dolgoznak, visszafogják magukat. Az iskolákba is kellene, hisz minden irodában, uszodában, múzeumban, sportlétesítményben, UTCÁN, bevásárlóközpont, üzletben, étteremben van. MINDENHOL figyelnek és senkit sem feszélyez. Egyedül az iskolákat, az illemhelyeket és kórházakat nem figyelik.
2021. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
74%
Ki mondta, hogy nem feszélyez senkit? TÉGED nem feszélyez. Mert ezt is megszoktad 20 év alatt, és azt hiszed ez a normális. Engem pl.rohadtul zavar, hogy nem tudom sehol megigazítani a bugyim, ami épp bevág a s.ggembe, van feljebb húzni a harisnyám, ha le akar csúszni, mert arra kell gondolnom, hogy hányan röhögnek, amikor figyelik a monitort. Konkrétan gyűlölöm ezt.
2021. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%

Kb senki sem nézi a térfigyelő kamerákat állandóan. Akkor nézik vissza, ha történik valami.

Nincs annyi kapacitás, hogy 0-24 nézze valaki.

2021. júl. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
#54! Persze, tudom, hogy alapvetően nem arról szól, különösen nem a térfigyelők. Nem is így gondoltam. De minden kamerához, különösen a munkahelyeken, boltokban, metró területén stb.tartozik egy monitor. Ami ott van a recepción, irodában, akárhol és folyamatosan látszik a kép. Azt te nem tudod, hogy épp ki néz rá véletlenül, vagy mert baromira unatkozik. Szóval maga az érzés, hogy, amikor látszólag egyedül vagy, sose lehetsz benne teljesen biztos, hogy tényleg "egyedül vagy".
2021. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
32%
Utcán se állsz le segget vakarni meg tampont igazítani, vagy csak a sötétített ablakos áosztályban közlekedsz?
2021. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

1. Se seggvakarásról, se tamponigazításról nem volt szó.

2. Azért nem állok le, mert nem vagyok egyedül. Ha egyedül lennék, pl.egy tök üres lépcsőházban, simán feljebb húznám a harisnyámat, mert senkinek nem árt, nekem viszont sokkal kényelmesebb. Nem zavarna, hogy egy pillanatra kint van a bugyim az alatt az egy mozdulat alatt, ha nem látja senki. Ha viszont látHATja, akkor zavar, tehát nem csinálom.

2021. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
26%
Jó, de ha nagyon szükséged van rá, akkor elvonulsz mosdóba. Amit az utcán messze nem olyan egyszerű kivitelezni, tehát marad a sötétített üvegű swift.
2021. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehetne törvényileg szabályozni, mert az egyenlő lenne a diktatúrával és gondolom senki nem akar egy harmadik világháborút, vagy egy újabb 1848-49-et. Vannak olyan országok, ahol ez kivitelezhető lenne, például Észak-Korea, de nem véletlenül sincs ott sem ez szabályozva. Egyébként meg, ha megvan az egzisztencia, hogy ellenőrzöd, hogy a gyerek valóban megkap mindent materiálisan és szellemileg is? Na, látod...
2021. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!