Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy adjak nevet a gyerekemnek...

Hogy adjak nevet a gyerekemnek? Kisfiú.

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok, és még mindig semmi. Semmilyen név nem tetszik. Sem a gyakoriak (Bence, Máté, Levente), sem a ritkák, sem a modernebb (Medox, Noel, Nolen, Keán), sem a régiesek (Péter, István, Zoltán).


Páromnak egy név tetszik, a László. De azt több okból nem akarom:

1. Őt is, apját is, nagyapját is úgy hívják. És akkor a gyereket hogy szólítanánk? Mert van Nagy Laci, Kis Laci. Akkor ő lenne Kis Lacika?

2. Nagybátyámat és unokatestvéremet is Lacinak hívják.

3. A Laci név még elmegy, de László az már nem. Nem tetszik.


Nem tudom miért, de egyik név se tetszik. Többször néztem a naptárat, az mta listáját, de semmi.


2021. júl. 15. 19:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
97%

Akkor adj olyat, ami nem gyakori, nem modern, nem régies és nem is ritka.😂


Roland? Az talán ez a kategória.

2021. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
66%

Én megértelek.

Leírom a mi listánkat hátha akad ami tetszene.


Norman, Andor, Lóránd, Lőrinc, Vencel, Zsolt, Iván, Márk, Illés, Armand, Balázs, Bernárd, Henrik, Konrád, Tamás, Viktor, Zente

2021. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!