Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha otthon az udvaron játszik...

Ha otthon az udvaron játszik a gyereked, akkor állandóan szemmel tartod, vagy azért pl nyomkodod a telefonod közben?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Végig szemmel tartom.
Mást is csinálok mellette.
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Mellette bent sem nyomkodom max ha alszik,mint pl most.
2021. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen nyomkodom ha elvan egyedül, nyilván nem mondom, hogy hagyjon békén, menjen onnan, de ha elvan pár percre én is kikapcsolok,irok az apjának pl.
2021. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
A saját udvarában mindenki tisztában van a veszélyforrásokkal, a gyerek is, így sokkal kisebb energiát igényel az odafigyelés, mint egy idegen helyen. Szóval persze, hogy lehet mellette mást csinálni. Olyan 5-6 éves koruktól egyedül is kiengedtem őket, nyilván nincs se tavunk, se emésztőgödrünk, se lándzsás verem, nyitott kapu stb stb.
2021. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

*Irónia*


Farpofáim összehúzva, teljes lényemet alárendelve, ugrásra készen várom parancsait a gyereknek, telefon, tv, könyv, újság, wczés, alvás az luxus, első feladatom az utód napi 24 órás szórakoztatása, a házimunka teljes elvégzése a napi 8 órás munka mellett. Termeszesetesen van romantikázás, "programozás", orrba szájba, és fitten tartom magam futással és konditeremmel. Heti két alkalommal találkozom a barátnőimmel egy kávé mellett. Tudom ez így több mint 24 óra, de egy igazán jó anya, feleség, nő mindenhol helyt áll, tökéletesen, és nem fog holmi telefont nyomkorászni ha nincs dolga, hiszen olyan nincs mert olyankor kell a gyerek mellett animátorkodni.


Utálom a mai világot.

2021. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mást is csinálok. Mondjuk telefont pont nem akkor nyomkodok hanem alvásidőben. Teregetek, csinálom az ebédet, gyomlálok.... Stb. Ezekbe mondjuk sokszor ő is részt vesz
2021. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mást is csinàlok.. ami nem a telefonnyomkodásàt jelenti ( de az is előfordul nyilvàn)
2021. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül elvan kint, játszik, én bent főzök, csinálom a dolgom. Negyedóránként azért kinézek az ablakon, hogy megvan-e még. Ha együtt vagyunk kint, akkor kertészkedni szoktunk, jön utánam, vagy ha elküldöm pl az ásóért akkor kihozza a tárolóból. 5 éves.
2021. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemmel kell tartani, mert 2 percet nincs el egy helyen, állandóan megy.
2021. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok álszent, szoktam telefont nyomkodnivagy kiviszem a tananyagomat olvasgatni. De ha jelzi, hogy most szeretne velem is játszani, vagy hoz valamit, hogy érdekes neki, megmutatja, akkor mindig leteszem a kezemből olyankor. 2 éves lesz, még nem hagyom egyedül az udvaron, kellő távolságból fél szemem rajta van.
2021. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bámulom őket meredten, kiganézom a tyúkólat, adok enni-inni a pipiknek, gazolok, leszedem a termést, ha olyan (pl borsó), akkor feldolgozom. Esténként locsolok, abban szoktak segíteni, van kis locsolókannájuk nekik is. Telefont max akkor nyomkodok, ha a munkám miatt szükséges sos megcsinálnom valamit.
2021. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!