Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babafotózás fizetése a...

A babafotózás fizetése a kórházban hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pesten a Délpestiben fogok szülni és úgy tudom ott is van babafotózás amit szeretnék igénybe venni, viszont nem tudom a fizetés része hogy működik?! Előtte vagy utána kell fizetni? Ráér később vagy lehet az ilyet utalással is? Nem igazán szeretnék a kórházba pénzt vinni magammal, de most felmerült bennem,, hogy a fotózás összegét azt valószínűleg akkor vinnem kell gondolom.


2021. júl. 25. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem lefotózta,majd másnap hozta a rendelt csomagot,akkor fizettem. De én 6 napot voltam bent,nem tudom,hogy ha hazaengednek,hogy működik. :/

Szerintem utólag nem lehet, mert sokan nem fizetnének,legalábbis mifelénk biztos nem ( sötét Szabolcs).

2021. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly szultem covid alatt a szt istvanban 3 napig voltam bent es igy is volt babafotozas.


Masnap fizettem mikor hoztak a kepeket.

2021. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél a párom hozott be pénzt, abból fizettem ki. Másodiknál otthonról utalta el az összeget, amíg a kórházban voltam.
2021. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csütörtök éjjel szültem, csütörtök reggel fenyképezte le a fiam.

Pénteken reggel behozta a csomagot, otthagyta, hogy gondolkodjak rajta. Majd péntek délután jött a csomagért/áráért amit választok.


Nekem csütörtökön férjem hozta be az árát, nem lehetett utalni, vagy késöbb fizetni.

2021. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Off, de jobban jársz, ha a kórházban csak az ingyenes képet kéred, aztán elmentek egy profi fotóshoz. A babybox csak betanított munkásokat alkalmaz, minden kép ugyanolyan, mert csak egy beállítást tanítanak meg nekik a gépen, meg néhány cuki pózt, aztán a kész képet filterezik, és horror árat kérnek a semmiért.

Egy ismerősöm dolgozott náluk, mert babafotózással akart foglalkozni, gondolta indulásnak, tapasztalatszerzésnek jó lesz.

Hamar rájött, hogy inkább a kismamák lehúzása a cél, nem a szép képek. Inkább elvégezte a fotós sulit, és hivatalosan készít professzionális fotókat.

2021. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát utolsó ez nem mindig igaz. Tudom nem mostani kérdés. Nekem egy éves lesz a kislányom 25.-én. Annó szerdai nap szültem, csütörtökön reggel jöttek fotózni. Pénteken hozták a képeket, a választott csomagot . Akkor fizettem ki. Gyönyörű képek lettek a kislányomról, nekem teljesen megérte.
2022. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!