Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bende névről mi a véleményetek...

Bende névről mi a véleményetek? Bende Dénes lenne a kis herceg <3

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
80%

Milyen kis herceg??? Egy teljesen átlagos magyar gyerekről beszélünk gondolom.


A Bende meg Bence lesz mindenkinek, és folyton javítgathatja.

2021. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
86%
Kis herceg 😂😂 Benike lesz úgyis, akkor meg már mindegy, hogy melyik Beni lesz a 6 közül merthogy minden csoportban ennyi legalább van.
2021. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tetszik, bocsi.
2021. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
#1 #2 szerintem mindenkinek a saját gyermeke a legszebb!!
2021. aug. 18. 23:43
 5/72 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak a vakoknak. Aki reálisan lát, az látja, hogy az övé szép, és mindig vannak szebbek és okosabbak és kevésbé azok is. Látni, hol van reálisan a tiéd, nagyon fontos dolog. Neki is az lesz, ha egészséges válaszokat akarsz majd adni neki a képességeire.
2021. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező! Az a baj, hogy a szülők nagy része azt képzeli a gyerekéről, hogy kis herceg, úgy is neveli, aztán meg a közösségben rájön a gyerek, hogy egy a sok közül.

A névre vonatkozóan pedig azt hiszik majd, hogy a vezetéknév második tagja. Mint pl. Szinyei Merse Pál esetében sem tudják sokan, hogy az már a keresztneve. A Bende ráadásul még egy rossz hangzású név is.

2021. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
72%

A Bende nagyon béna, a Dénes jó, együtt nagyon rossz!

(ismerek egy 8 éves Bendét)

2021. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
Benett is szóba jött, de nem fogott meg. Benett Nimród volt a névpárosítás, de a barátom lebeszélt róla. Utólag örülök neki. Az a baj, hogy sok név tetszik külön külön, de egybe nem hangzanak jól...
2021. aug. 18. 23:58
 9/72 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem külön-kölön szépek, de egyben a D betűk miatt dadogós.

Egyébkent a Dénest választanám, mert rengeteg a Beni, hiába Bence, Bendegúz, Benett stb.

Vagy pedig nem becézném a Bendét, sokkal szebb anélkül.(Esetleg Bendi)

2021. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
14%

Jajj, ne akadjatk már fent ezen. Az én lányomról is úgy beszélek, hogy királylány, hercegnő és úgy is bánok vele addig, amíg úgy viselkedik mint egy hercegnő. Mondjuk az én kislányom még gyönyörű is (Nem csak szerintem)

Szóval ha a kérdezőnek hercege lesz,akkor az lesz!


A névre vonatkozóan pedig: Nekem a Bende név nagyon nem tetszik. Helyette Bence? (tudom, hogy gyakori, de sokkal jobban hangzana: Bence Dénes). Nekem a Benettről akaratlanul is egy pufók, elhízott kisfiú jut eszembe.

2021. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!