Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hisztizik alvás után?

Miért hisztizik alvás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom 2,5 éves. Könnyen elalszik de minden ébredés után hisztizik egy fél órát. Csapod, rugdos, sír. Semmi nem jó neki ilyenkor. Ő a második gyerekem, de ilyet még nem láttam. Nem alussza ki magát vagy mi baj lehet?

2021. aug. 19. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg csak azt szeretné, hogy foglalkozzon vele valaki. Az én lányom is ilyen volt, egészen addig, amíg egyszer 3 napra el nem kellett utaznunk. Ekkor az anyukám vigyázott rá. Mondtam neki, hogy ébredés után elég nyűgös. Mikor visszajöttünk, a következő napon már kapásból észrevettem, hogy ez elmúlott. Picit sem volt hisztizős. Kérdeztem anyumat, hogy mit csinált vele. Azt mondta, hogy hagyta sírni, mert szerinte hülyeség hogy hisztizik. Az első nap be is zárta egy órára a szobába ekkor. Ezzel én nem értettem volna egyet, de végülis bevált, szóval tényleg csak figyelmet/foglalkozást akart.
2021. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 2.5 éves, dettó ugyanez volt. Ilyenkor csak kizárólag rá figyelek, összebújunk, olvasok neki könyvet, simogatom. Egy idő után elmúlt.
2021. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ezt csinálja, ő októberben lesz 3. Akkor is ez van ha 40 percet, meg akkor is ha 1.5 órát alszik, szóval nem hiszem, hogy a kialvatlanság miatt.

Szeptember végén megy oviba, nem tudom ott majd mi lesz.

2021. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
#3: Semmi különös. Hagyják az óvónők, hogy kihisztizze magát. Pár napig fogja csinálni, aztán rájön hogy felesleges.
2021. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 5 éves nagy lányom is csinálta néha még most is de csak elfekszi magát úgy alszik el hogy utána meg sem moccan gondolom mire felkell zsibbad mindene.Érthető nálunk felnőtteknél is előfordul.
2021. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majdnem 2 éves lányom ugyanez. Heti többször ordít, dobálja magát miután felkel. Szerintem is elzsibbad, vagy csak ölelgetésre vágyik. Ilyenkor mesét olvasok, és szép lassan megnyugszik.
2021. aug. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!